Нове життя Спорт - прямий шлях до мети
:

Спорт - прямий шлях до мети


Поділитися в соц.мережах.Захоплюючись досягненнями наших земляків, ми іноді забуваємо, що кожна людина вкладає в ту чи іншу дію різну кількість сил та прагнень. І коли для одного – це просто регулярні тренування своїх фізичних можливостей, то для іншого – це, власне, і є саме життя.

Сьогодні хочемо розповісти про нашу землячку – чарівну, тендітну дівчину, доля якої може слугувати за приклад всім здоровим, фізично розвиненим і обдарованим багатством бачити навколишній світ, молодим людям.

Тетяна Леонідівна Немчанова (на фото ліворуч), третя донька в дружній родині, народилася з вадою зору. Коли дівчинці було три місяці, батьки побачили, що в дитини є проблеми. Відтоді розпочалася боротьба Тетяни за повноцінне життя в суспільстві. Численні операції  не дали бажаного результату: 
дівчинка мала залишки зору, але набагато відрізнялася від своїх зрячих ровесників. То щоб донька мала змогу знайти себе у суспільстві та стати повноцінним його членом, батьки віддали Таню до Слов’янського інтернату для сліпих та слабозорих дітей. На той час дівчинці було всього сім рочків.

«Я жодного тижня на вихідних не залишалася в інтернаті, - згадує Таня, - мама і тато мене завжди забирали додому. Звичайно, я дуже скучала за родиною, але ніколи не була обділена батьківською увагою та теплом». 
З дитинства  наша землячка, яка мала задатки лідера, будувала плани на майбутнє і мріяла знайти заняття, яке було б їй до душі.

Так вже складається в сім’ї Немчанових, що жінки найчастіше обирають професію бухгалтера, то після закінчення Харківської гімназії ім.Короленка для сліпих та слабозорих дітей, де Таня навчалася після закінчення Слов’янського інтернату, у 2012 році дівчина вступила до Харківського Національного економічного університету ім.І.Кузнеця за спеціальністю: облік і аудит. Відразу по закінченні вищого навчального закладу  знайшла роботу і почала працювати в приватній фірмі, але вади зору заважали роботі, то Таня Немчанова вирішила втілити в життя ще одну свою мрію. Її завжди приваблювала робота з людьми, то другу вищу освіту молодша донька Немчанових здобувала в Харківській інженерно-педагогічній академії, вивчаючи педагогіку вищої школи.

Паралельно з навчанням та роботою у часи дозвілля наша землячка закінчила курси по фітнесу, то вже й сама могла б стати за тренера для людей, які слідкують за здоров’ям власного тіла. Однак, не бачила себе Тетяна і в цій сфері, як і не хотіла реалізуватися в професії масажиста (від ред..: ще в інтернаті вихованцям, у яких через вади зору розвивалися інші рецептори, пропонували стати масажистами, адже чутливість пальців у цій професії була тільки додатковим бонусом). 

 Слід зазначити, що всі вихованці спеціалізованих інтернатів, як правило, спілкуються між собою і намагаються один одному допомогти. То й Тетяні Немчановій у 2018 році Аня Судніцина, яка у 2019 році році стала чемпіонкою  світу з параармреслінгу серед людей з порушенням зору, запропонувала спробувати сили у цьому виді спорту. 

Таня спробувала… і їй сподобалося. Вже через рік наполегливих тренувань Немчанова доводила свою спроможність на змаганнях з параармспорту в Одесі, де виборола четверте місце, та й то тому, що серед її суперниць були титуловані чемпіонки. Наступні змагання за Кубок України з армспорту та набутий досвід дали змогу ввійти до трійки призерів і вибороти бронзову медаль.
«Мені подобається армреслінг, - ділиться Тетяна Леонідівна Немчанова, - Цей вид спорту організовує та захоплює, бо він непередбачуваний і, як і будь-який спорт, вимагає впевненого руху до своєї мети та впевненості у власних силах. А мені саме це й потрібно. Наразі я маю дві вищих освіти, живу в Харкові, планую створити сім’ю, народити дитину, маю роботу, яка мені подобається, а ще наполегливо тренуюся, щоб стати чемпіонкою».
 До всього залишилося хіба що додати, що молода жінка працює екскурсоводом в музеї історії фармації Харківського національного фармацевтичний університету і на її екскурсії із задоволенням ходять як студенти, школярі, так і викладачі. Вона обожнює читати наукову фантастику та гратися із своїм улюбленцем - висловухим шотландцем котом на ймення Бася, до норову якого ця цілеспрямована дівчина теж знаходить свій особливий підхід.


Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 13.04.2020 | Перегляди. 57 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...