Нове життя Служу Україні – захищаю родину!
:

Служу Україні – захищаю родину!


Поділитися в соц.мережах.Боєздатність та сила держави визначається, в першу чергу, рівнем підготовки військових підрозділів. На них покладаються обов’язки із захисту територіальної цілісності та недоторканості країни, усунення та попередження можливих загроз.

То планово на збори з перепідготовки на кваліфіковані спеціальності резервістів 31 липня поїхали і наші земляки -  Денисенко Олексій Валерійович та Шикута Віталій Юрійович.

Ці молоді чоловіки живуть у Близнюках, мають сім’ї, виховують дітей і розуміють важливість та необхідність військової перепідготовки. Віталій у свій час проходив строкову службу в ракетних військах, а Олексій служив зв’язківцем. В час блискавичних новацій та нанотехнологій постійно вдосконалюється військова техніка, вміння користуватися якою вимагає нових знань та практичних навичок, то саме перепідготовка кадрів і сприяє цьому процесу.  Тож, коли чоловіки отримали повістки, вони без затримки прибули до військового комісаріату, пройшли медкомісію і зараз вже знаходяться на місці призначення.
 «На мою думку, військова перепідготовка необхідна всім чоловікам. Коли ми служили в армії, все було по-іншому.  Не дай Бог військові дії дійдуть до нашого району, то чи зуміємо ми захистити наших дітей – не факт», - говорить Віталій Шикута. 
«Треба вчитися, мати хоч якусь практику, - додає Олексій Денисенко. - До всього, такі збори змушують самодисциплінуватися, покращити свою фізичну підготовку, набратися необхідного життєвого досвіду». 
Слід додати, що не на останньому місці стоїть і соціальний захист резервістів, який дає змогу під час проходження перепідготовки отримувати заробітну плату та зберігати за собою робоче місце. 
«Чомусь люди бояться йти на збори військової перепідготовки, хибно вважаючи, що їх силоміць можуть відправити до зони Операції об’єднаних сил,- пояснює заступник військового комісара територіальної оборони Беседа Сергій Миколайович.- Запевняю, це безпідставний острах. Якщо й потрапляє дехто в ООС, то тільки після добровільного підписання контракту».
Тож правильним рішенням для будь-якого чоловіка є проходження військової перепідготовки. Адже час від часу вдосконалюючи свої навички та отримуючи нові знання як з бойової, так і тактичної підготовки, чоловік матиме досвід, який можна використати, захищаючи свою родину.
Дата публікації: 13.08.2019 | Перегляди. 675 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...