Нове життя Служу Україні – захищаю родину-2!
:

Служу Україні – захищаю родину-2!


Поділитися в соц.мережах.Місяць тому ми писали про те, що два наших земляки -  Олексій Денисенко та Віталій Шикута відбули на збори військової перепідготовки на кваліфіковані спеціальності резервістів.

Час пройшов швидко, чоловіки повернулися додому з усвідомленням того, що проходити військову перепідготовку військовозобов’язаним обов’язково потрібно. Також вони розповіли про те, чим займалися протягом місяця та які нові знання отримали.

- Коли ми приїхали в «Десну» (від ред.: найбільший навчальний центр на території України, який знаходиться в Чернігівській області у смт. Десна), нам видали військовий однострій, поселили і розповіли, де їдальня.

Жили ми в казармах разом зі строковиками та контрактниками, всі люди різного віку від 18 до 52 років, мирні та врівноважені, спрямовані на навчання та набуття нових військових навичок. Годували нас теж добре, щодня в раціоні були фрукти та м’ясо. Однак, відразу ж майже всі, хто прибув, перехворіли, адже вдома ми почуваємося комфортно, а тут відбулася зміна устаткованого життя на зовсім інше.

Щодня ми тренувалися, стріляли, вчилися новому, згадували те, що колись проходили під час строкової служби. Звичайно, наша фізична підготовка вимагала бути кращою, то за місяць зайві кілограми з тіла випарувалися, а м’язи зміцнилися. Був у нас час і на дозвілля, бо з 17.00 до 20.00 ми вільно могли гуляти містечком. 

Звичайно, не все було гладко, адже всі ми люди дорослі, зі своїми амбіціями та вимогами, однак, і з розумінням необхідності нашого знаходження на цих зборах. То можемо з впевненістю сказати, що військова перепідготовка на кваліфіковані спеціальності потрібна кожному, адже всього після місяця навчань ми стали по-іншому ставитися до військових, згадали давно забуті вміння користування зброєю та тактичні навчання і змогли не тільки потримати в руках, а й використати нові види зброї, що у разі потреби вже не буде для нас відкриттям. А взагалі, служити можна і треба – це важка робота, іноді навіть нудна, але необхідна
.
Сьогодні чоловіки повернулися до Близнюків і влилися в мирний ритм життя. Під час служби їм, як і іншим резервістам, пропонували підписати контракт, дехто з чоловіків відразу під час зборів це і зробив, але Олексій та Віталій вирішили, що вони більше користі принесуть на своїх робочих місцях вдома.

А збори військової перепідготовки продовжуються. За словами військового комісара Близнюківського РВК А.Горобця, наразі четверо резервістів з Близнюківщини проходять перепідготовку у Полтаві, а 15 вересня почнуться збори у прикордонників. Їм, швидше за все, доведеться вдосконалювати свої військові навички на території Харківської області у загонах прикордонних військ.

Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 09.09.2019 | Перегляди. 510 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...