Нове життя Сходинки доброти
:

Сходинки доброти


Поділитися в соц.мережах.Ситуація, що склалася через введення карантину, впливає на людей по-різному. Дехто розпочав акцію по критиканству, а дехто мовчки взявся за благодійність.

Приємно, що таки чуйних людей у Близнюківському районі набагато більше, ніж тих, хто, сидячи в соціальних мережах (часу ж зараз вдосталь), поливає брудом всіх, на кого натрапить їхній погляд. 

Для останніх хочеться нагадати вислів
«Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Але й нічого не робити — помилка».
Втім, сьогодні мова піде про добрі справи.Тетяна Мірошниченко із Миролюбівки написала на своїй сторінці у фейсбуці:
«Наша сім’я вирішила допомогти людям похилого віку, які не мають рідних. Ми приготували борщові набори, до яких входять такі овочі: картопля,буряк, цибуля, часник, морква, капуста. Коли ми віддавали сумки людям літнього віку, на їхніх обличчях розквітала посмішка доброти. Також ми спілкувалися з бабусями та наголошували, щоб вони залишалися вдома, адже це важливо для здоров’я. У кожному селі є одинокі люди, які потребують допомоги. Це не тільки люди похилого віку, а ще й багатодітні сім’ї. Дітки зараз не відвідують дошкільні заклади, тому потрібно більше витрат на харчування. Давайте допоможемо таким родинам. Нехай наші східці Доброти не знають меж! Є нагода долучитися до цієї доброї справи». 
Мабуть, до категорії добрих справ слід додати і групи в телефонних додатках, які наразі утворили власники магазинів. Завдяки дистанційному спілкуванню у виграші залишаються як підприємці, так і покупці. Останні заздалегідь дають письмове замовлення, а продавці готують пакунки та передають їх разом з чеками на оплату через віконечка, не порушуючи карантинного режиму. Оплату ж зараз майже всі можуть здійснити через інтернет-додатки будь-якого з банків.

Живе активним життям і група «Попутчик Близнюки». Вона допомагає людям діставатися до місць призначення з якомога меншою витратністю, адже деякі автомобілісти пропонують підвезти пасажирів попутно.

Лара Кулак із Близнюків створила групу «Позитивчик Близнюківщина» у фейсбуці. В ній користувачам «заборонено нудьгувати, сперечатися, вступати в дискусії, ображати та ображатися, тощо, а девізом є слова «Ми веселі близнюківці, щирі, добрі українці!». Успішно функціонують і групи «Близнюківщина», «Калейдоскоп», «Підслухано у Близнюках». Щоденну інформацію та можливість її обговорити надає вже понад шести тисячам осіб і група «Нове життя», яка є додатком до друкованого засобу масової інформації.

То, дорогі друзі, карантин – це не канікули і не відпустка,  це можливість самовдосконалитися, вивчити те, на що не вистачало часу, прочитати цікаві книги та зробити добру справу, допомагаючи тим, хто цього потребує. Будьмо разом у нелегкі часи!
Дата публікації: 13.04.2020 | Перегляди. 66 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...