Нове життя Пів віку в школі
:

Пів віку в школі


Поділитися в соц.мережах.15 серпня цього року виповнилося 50 років, відколи ця скромна жінка по закінченні Горлівського державного педагогічного інституту приїхала до нас на Близнюківщину навчати дітей іноземної мови.  Приїхала… та так і лишилася на все життя поряд із сільськими трудівниками

А народилася і зростала Валентина Миколаївна Ганцова на Луганщині в с.Чернухіно 12 березня 1947 року. 

В 1965 році закінчила середню школу і в цьому ж році завдяки своїй наполегливості вступила до інституту на факультет іноземної мови. 

Пролетіли студентські роки дуже швидко, лишивши в пам’яті лише приємні спогади.

Серпневого дня 1969 року худеньке дівча з дипломом у руках переступило поріг Близнюківського районного відділу освіти, де її гостинно зустріли інспектори:  Я.Глушаков, В.Мовчан, І.Грядунов, завметодкабінетом В.Мінєєва. 

Призначення Валентина отримала в Олексіївську школу, де працювали аси своєї справи - Є.Тхор, О.Смий, Г.Осадча, Н.Ткаченко, подружжя Луценків та багато інших досвідчених педагогів. На той час  керував колективом умілий організатор і наставник О.Піковець, якому коректно допомагала дружина Ліда.

З часом приходив досвід, накопичувалися певні вміння і навички.
В 1991 році напередодні нового навчального року Валентину Миколаївну призначили директором Берестівської загальноосвітньої школи. 

Нові проблеми та клопоти змусили нового директора постійно підвищувати свій фаховий та методичний рівень. У її атестаційному листі від 21 березня 2019 року записано:
«Валентина Миколаївна - відповідальний, досвідчений педагог, методично грамотний, кваліфікований спеціаліст, який уміло використовує технологію творчого орієнтованого підходу до навчального процесу. Уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, володіє ораторським мистецтвом та методикою переконання. Користується авторитетом серед колег, учнів, батьків, громадськості».
У цих звичайних, на перший погляд, словах викарбувалося усе життя цієї непосидючої жінки-матері, бабусі і просто, як кажуть нині, непересічної мешканки нашої Близнюківщини.  Її учнями булли люди, яких знають і поважають в районі. Це земляки: брати Ігор та Руслан Биченки, С.Коломієць, Т.Харитонова, О.Кірієнко, Г.Кажедуб, Н.Тхор, С.Овчаров, архітектори Фролови та багато інших знаних людей.

Уже багато років ця комунікабельна жінка очолює Берестівську  первинну ветеранську організацію. Саме тут, як ніде, традиційно щорічно відзначають День ветерана за чашечкою чаю, за допомоги ТОВ «АФ «Берестівська» саме тут вітають ветеранів із днями народжень та вручають скромні подаруночки. 

Саме за участі Валентини Миколаївни влаштовують одиноких пенсіонерів до інтернатів, саме вона виголошує прощальні слова тим, хто покинув земне життя.
Доля не завжди була прихильною до цієї жінки, але улюблена робота, донька та онуки,  активна життєва позиція, - додають їй сили і наснаги.

Тож нехай рушничок долі ще довго стелиться Вам під ноги, шановна Валентино Миколаївно, а оточуючі Вас люди шанують за працю, повагу і любов.


Ніна Клименко, голова Близнюківської районної 
організації ветеранів

Дата публікації: 19.08.2019 | Перегляди. 515 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...