Нове життя Повітряна гімнастка, танцівниця, спортсменка і просто красуня - Анна Панасовська
:

Повітряна гімнастка, танцівниця, спортсменка і просто красуня - Анна Панасовська


Поділитися в соц.мережах.Сучасна молодь вражає своєю працьовитістю та креативністю. Іноді диву даєшся, чуючи про досягнення наших юних земляків, їхню мобільність та  комунікабельність.

Однією із провідних гравців Близнюківської жіночої збірної з волейболу є Анна Панасовська.

Дівчина у квітні відзначила свій 22 рік народження. Її тато Панасовський Володимир Петрович працював учителем, але занадто рано пішов з життя, а мама Олена Іванівна, бухгалтер за фахом, до цього часу грає у волейбол поруч з донькою. Копією Ані є її молодша сестра Маша, яка найбільше всього в світі мріє бути схожою на свою старшу сестру.

Аня з дитинства найбільше любила танці і волейбол. Цим захопленням вона віддавала весь вільний від навчання час. 

Своїх тренерів з танців (Анну Шубіну і Анну Власову) та волейболу (Валерія Єгорова та Світлану Черкас) талановита дівчина завжди пам’ятає і вдячна їм за науку,  яка в чомусь є сенсом її теперішнього життя.

Тендітна, але сильна і цілеспрямована дівчинка мріяла бути лікарем або адвокатом, але, закінчивши школу, стала студенткою факультету фінансів за спеціальністю «Міжнародна економіка»  Харківського інституту фінансів. Відразу ж почала грати за волейбольну збірну ХНЕУ, адже ще в шкільні роки зарекомендувала себе вправним самовідданним гравцем, і танцювати в колективі, який функціонує на базі її  інституту.

Студентське життя Ані було неспокійним, але цікавим: виснажливі тренування, часті змагання, вдосконалення техніки танцю і новий партнер Станіслав, який змінив долю нашої землячки: саме він запропонував спробувати свої сили, почавши працювати за кордоном.

У 2017 році Аня зі Станіславом поїхали у В’єтнам. Перші враження від побаченого незабутні і яскраві, а потім... щоденна важка робота. Молоді люди намагалися поєднувати приємне і корисне: важко працюючи, встигали не тільки заробити, а й цікаво відпочити.

Працювали в парку, танцювали бальні і сучасні танці, показували гімнастичні номери, брали участь у парадах артистів.   Вісім місяців українська талановита пара підкорювала В’єтнам, паралельно приїжджаючи в Харків, щоб здати сесію і не відстати від навчання. 

Отримавши неперевершені враження та набувши досвіду, повернулися додому. Однак, на місці вже не сиділося. То через два місяці знову поїхали в екзотичну країну, але тепер це був Китай місто Ченду, куди Аню і Стаса запросили на роботу в цирк повітряними гімнастами, а потім - в місто Тайюань.
«Танці і повітряна гімнастика – це різні речі, - розповідає Панасовська. - То доводилося ще більше тренуватися і репетирувати, адже працювали ми без страховки. За час роботи ми вдосконалили свою техніку, навчилися новому і зрозуміли, наскільки важлива кожному з нас підтримка іншого. На жаль, були і травми, але незначні, бо кожен наш рух ми відточували до автоматизму. Понаднормова робота нас не лякає, а робить сильнішими. Взагалі, то був дуже насичений подіями час. В Китаї люблять іноземців, особливо європейців. З нами хотіли сфотографуватися, нами захоплювалися. Це було класно».

Зараз наша землячка закінчує навчання в магістратурі. Через шість місяців вона отримає диплом фінансиста. Паралельно дівчина працює у відділі продаж одного з престижних Харківських фітнес-клубів.

Задля підтримки досконалої фізичної форми, щодня робить пробіжку, займається на тренажерах, готується до конкурсу краси, де боротиметься за звання «Міс Пандора», а на вихідних приїжджає у Близнюки, щоб зіграти у волейбол та поспілкуватися з рідними, яких дуже любить. 
Аня запевняє, що з дитинства вірить у свої сили і впевнено прямує вперед.

Попереду у героїні цієї розповіді довге і щасливе життя, бо її наполегливості у досягненні мети треба повчитися.      
Дата публікації: 02.07.2019 | Перегляди. 652 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...