Нове життя Люди нашого краю
:

Люди нашого краю


Поділитися в соц.мережах.Храмове або Престольне свято — це вшанування святого чи євангельської події, на пошану яких названо місцеву церкву. Традиційно на такі свята, залежно від значення святого і самої церкви, з’їжджалося багато віруючих з сусідніх і навіть далеких місцевостей, приїздили привітати місцевих священнослужителів і батюшки з інших приходів. У цей день прочани сповідалися і причащалися, а після богослужіння відбувалася хресна хода і благодійний обід.
До наших днів ця традиція збереглася, і другого серпня Близнюківський Свято-Іллінський храм відзначав свій 31 престольний празник, як і подружжя Сокалів, які є засновниками цієї церкви. 
Свято було, як завжди, урочистим, красивим та мудрим, увінчаним добрими проповідями та теплими побажаннями. Знаковою стала і погода, яка вперше за три десятиліття в цей день побалувала вірян приємною прохолодою. 

Дата публікації: 12.08.2019 | Перегляди. 543 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Наші земляки – люди різних професій та різнопланових талантів. Серед них і жителька Бурбулатівської сільської ради Юлія Вікторівна Радіна –  мама трьох хлопчиків, а ще…водій тролейбуса.
Юлія Вікторівна народилася в Лозовій, закінчила школу № 4, вивчилася на швачку у професійному училищі, але доля внесла свої корективи – у 18 років Юля стала мамою.  
Сьогодні Данилу вже 17 років, а в той час маленького онука взяла під своє крило бабуся Надія, а Юля, якій з дитинства подобалися яскраві тролейбуси, поїхала до Харкова, щоб закінчити курси водіїв на цей вид транспорту. 

Дата публікації: 05.08.2019 | Перегляди. 620 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Газета «Нове життя» має багато друзів, серед яких чи не найвідданіший – наш постійний позаштатний кореспондент Валентина Іванівна Грубник, яка наразі веде рубрику «Ази православ’я». Валентина Іванівна  -  чарівна, комунікабельна жінка, яка активно цікавиться життям району та країни і завжди тримає руку на пульсі подій.
Доля Валентини Іванівни досить цікава і багатогранна, але головним в її житті залишається любов до своєї журналістської професії та вічне кохання до чоловіка, з яким пліч-о-пліч пройдено довге життєве поле.Валя Капустенко (це дівоче прізвище Валентини Іванівни) в юності обожнювала читати, мріяти і, як і всі дівчатка того часу, вела особистий щоденник, де писала вірші та робила замальовки. 

Дата публікації: 05.08.2019 | Перегляди. 689 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Наша юна землячка Наталія Маківець з села Софіївка Перша намалювала картину «Пан Коцький на полюванні», яка зайняла призове місце в обласному дитячому художньому конкурсі «Світ і я»,  та ще ця робота була відібрана для участі у виставці в регіональному інформаційному центрі Харківської обласної ради. Дівчина має ще багато захоплень та мріє стати лікарем. То саме про неї піде мова далі.
Мама Наталії – знана в районі та далеко за його межами вишивальниця бісером Інна  Маківець. Її  чарівні роботи неповторні і користуються попитом і в місцевих жителів, і за кордоном. То маленька Наталочка з пелюшок була оповита не тільки материнською любов’ю, а ще росла у світі рукотворної краси та феєричних фантазій, втілюваних в розкішні візерунки на одязі, рушниках та інших побутових предметах. Звичайно, разом з материнським молоком дівчинка увібрала в себе і талант мами.Дата публікації: 29.07.2019 | Перегляди. 631 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Невід’ємною складовою процесу випуску районної газети у світ впродовж багатьох років була робота близнюківських поліграфістів, серед яких складачем ручним способом працювала Любов  Миколаївна Рогачова.
Народилася жінка у селі Варварівка, де і закінчила початкову школу. А вже у 1968 році – випускниця Верхньосамарської школи красуня Люба поїхала до Харкова вступати на географічний факультет університету ім. Каразіна, але балів не вистачило. Повертатися додому дівчина не захотіла, і вступила разом з подругою в Харківське поліграфічне училище. Так вже склалося, що після закінчення навчального закладу під час розподілу на робочі місця зустрілася Люба у Харківському Держпромі з директором Близнюківської друкарні Іваном Романовичем Морозом. 

Дата публікації: 22.07.2019 | Перегляди. 645 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Продивляючись інформацію в інтернеті, увагу привернула сторінка у фейсбуці нашого земляка з Алісівки Артура Мугумяна, який, незважаючи на досить юний вік (22 роки),  багато подорожує по світу. То в цій статті розповідь піде про сільського хлопця з віддаленого від райцентру села, який може собі дозволити часті поїздки за кордон. Як це йому вдається і за який кошт, - розповість нашим читачам сам Артур.
 - Нещодавно я захистив диплом в Харківському національному університеті радіоелектроніки, отримав ступінь бакалавра і тепер готуюся до вступу у магістратуру. Паралельно працюю над власним проектом.  На першому курсі університету я якось сидів у гуртожитку і дивився на Ютубі відео одного хлопця, який їздить по містах України і оцінює їх за різними критеріями. І я подумав: може варто спробувати і собі з’їздити до Львова. Незабаром купив квитки і поїхав. Після цієї поїздки змінилося все моє життя. Я зрозумів, що більше не можу сидіти в одному місті і почав їздити по Україні. 

Дата публікації: 08.07.2019 | Перегляди. 584 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 5 6 78 9 10 11

ВСЬОГО НОВИН: 66

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...