Нове життя Люди нашого краю
:

Люди нашого краю


Поділитися в соц.мережах.Багато дівчаток з дитинства мріють вийти заміж, жити довго, щасливо та в достатку зі своїми обранцями. Тетяні так не мріялося, бо врівноважена, розумна дівчина розуміла, що щастя треба будувати самому, до мети йти тернистим шляхом, а для цього треба працювати над собою, не чекаючи манни з неба. То дівчинка з хутора Безлісого, що в Ставропольському краї, вірила в головне -
 у свої сили.
У 1987 році приїхала Тетяна Миколаївна до родичів у Близнюки. На вихідних разом з подружками мініатюрна дівчина з колоритною зовнішністю вирішила потанцювати на місцевій дискотеці, де зустрілася з Віктором Лукоцьким. Усміхнений, жартівливий і в той же час впевнений у собі чоловік привернув увагу Тетяни, а вона зачарувала його своєю неприступністю і серйозним ставленням до життя…

Дата публікації: 28.01.2019 | Перегляди. 1305 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Мрія Михайла Юрійовича Волкова (на фото) – це створення документального фільму про історію Близнюківського району. Народився Михайло в селищі Близнюки у 1991 році. З дитинства захоплювався історією, то й вищу освіту здобув відповідну - історичний факультет Харківського педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди. Мрія зняти фільм про рідний район виникла у  нього в 2013 році і з кожним днем ставала все міцнішою. То спочатку хлопець написав монографію «Нарис з історії Близнюківщини», а зараз просувається до своєї мети за допомогою інтернет-ресурсу, створюючи разом з однодумцями цікаві та повчальні відеоролики про населені пункти Близнюківщини, залучаючи до цього  талановитого оператора з Лозової Деняка Романа. 

Дата публікації: 14.01.2019 | Перегляди. 1323 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Наш земляк - житель селища Близнюки Пономаренко Ілля Олександрович  наразі учень 9 класу Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» має три мрії: 1.успішно скласти державну підсумкову атестацію і зовнішнє незалежне оцінювання; 2. стати чемпіоном світу з карате; 3. вступити в юридичну академію або в інститут міжнародних відносин. Про шлях Іллі до здійснення цих бажань ми й розповімо.
…Про те, що її син – справжній чоловік, на якого можна покластися в будь-якій справі, мама Аліна зрозуміла з того часу, як хлопчик зробив перші кроки. Ось з того ніжного віку він і почав проявляти дійсно чоловічий характер, приймаючи власні рішення, до яких прислухалася родина. 

Дата публікації: 14.01.2019 | Перегляди. 1892 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

«Моя головна мрія – створити танцювальний клуб, учасники якого підкорятимуть великі світові сцени. Трішки менша – Всеукраїнський танцювальний клуб з представництвами в різних містах нашої держави і з центром у Близнюках. Ще мрією був великий концерт клуба Sky Hall на близнюківській сцені», - посміхаючись говорить Олександр Олександрович Аніскін.
Народився герой цієї розповіді 28 серпня 1991 року в звичайній родині. Тато - творча людина, він керував музичним ансамблем, а мама – берегиня сім’ї, яка мріяла про те, щоб її син став бальником. Саме вона відвела Сашу на заняття танцівників, де передала в руки знаючих тренерів. Свої перші кроки в танцях хлопець робив під керівництвом Олени Володимирівни Мухіної, потім був танцювальний гурток у Лозовій, пізніше – знову Близнюки, а потім – знову Лозова. 

Дата публікації: 09.01.2019 | Перегляди. 993 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Шановні читачі!
Новий рік розпочав свою ходу Україною, то перший цьогорічний номер газети «Нове життя» хочеться зробити життєствердним і націленим на майбутнє. Сьогодні ми відкриваємо нову рубрику «Мій шлях до мрії». Віримо, що ви долучитеся до плеяди тих наших земляків, чиї мрії вже здійснилися. Чекаємо на ваші розповіді. Ну що ж, розпочинаємо!
В родині механізатора та доярки у селі Покровське (тепер Широке Самійлівської сільської ради) 4 лютого 1959 року народилася голосиста донечка Оля. Активна, непосидюча дівчинка співати почала ще не вміючи розмовляти. Ось так і живе з піснею, будуючи свою долю та втілюючи мрію дитинства в життя так, як уміє. Батьки Ольги Петрівни Гокової, саме про її мрію піде мова, подарували доньці талант до співу, пробивний характер та вміння спілкуватися з людьми.

Дата публікації: 09.01.2019 | Перегляди. 998 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 13 14 1516

ВСЬОГО НОВИН: 95

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1363 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1363 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...