Нове життя Нові знайомства в Школі лідерства
:

Нові знайомства в Школі лідерства


Поділитися в соц.мережах.Цього літа відбувся традиційний щорічний збір лідерів учнівського самоврядування Львівської області, на який були запрошені п’ятеро представників від Харківської обласної ради старшокласників.

До їхнього числа, завдяки підтримці Харківського обласного благодійного фонду «Даруй Добро»,  потрапила і учениця Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Марія Дубровська, яка два роки поспіль (2017-2018рр) була президентом в цьому навчальному закладі. Отже, їй слово:

- З 1 серпня в селищі Верхнє Синьовидне прогресивна молодь зібралася в облаштованому приміщенні  школи-інтернату «Надія» задля обміну досвідом, аби розвинути особисті якості, які необхідні лідеру. Слід зазначити, що, окрім теоретичних та практичних занять, багато уваги приділялося фізичному розвитку. Відтак, між навчальними лекціями, яких було щонайменше 5-6 на день, були перерви та активні руханки, що включали в себе різні спортивні вправи.

Хотілося б детальніше зупинитися на теоретичній частині. Теми лекцій були цікаві та актуальні. На них не було нудно, оскільки матеріал доступно подавали молоді та креативні лектори. Найбільше сподобалося заняття, яке вів ведучий на телеканалі UA:Lviv Володимир Перерва. Він розповідав про журналістику та давав цінні поради тим, хто в майбутньому хоче обрати цю професію. Приємною несподіванкою для нас стало те, що лекції для присутніх читали зовсім юні лектори (віком 17-20 років), які в свій час навчалься в Школі лідерства.

До слова, заняття з англійської мови проводили молоді викладачі з Турції, з якими, окрім обговорення тематичних матеріалів, було дуже цікаво поспілкуватися на вільні теми. По завершенні навчань для групи учасників Школи лідерства організували прогулянку по Львову.

Оскільки на Львівщині я була вперше, то привезла звідти безліч позитивних емоцій та вражень від краєвидів та історії міста, а ще – безцінний багаж знань. Та головне – знайшла нових друзів. Вони, завдяки своїм талантам, організаторським здібностям та вмінню,  втілюють нові, прогресивні та креативні ідеї в життя, створюючи молодіжні організації, які активно працюють над вирішенням патріотичних, екологічних, соціально-побутових питаннь в суспільстві, спрямовуючи однолітків на позитивний рух вперед.

Сподіваюсь, що наша дружба міцнітиме й матиме своє продовження.

Після спілкування з прогресивною молоддю Львівщини та Харківщини, у мене з’явилося багато нових ідей, які найближчим часом хотілося б реалізувати як в рідному селі, так і на Близнюківщині в цілому.

Для цього маю надію отримані з поїздки знання передати ровесникам – районній раді старшокласників «Імпульс». А разом, звичайно, за підтримки органів місцевого самоврядування, ми зможемо змінити життя на краще.
Дата публікації: 19.08.2019 | Перегляди. 591 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...