Нове життя Не треба відкладати цікаве життя на потім
:

Не треба відкладати цікаве життя на потім


Поділитися в соц.мережах.Продивляючись інформацію в інтернеті, увагу привернула сторінка у фейсбуці нашого земляка з Алісівки Артура Мугумяна, який, незважаючи на досить юний вік (22 роки),  багато подорожує по світу.

То в цій статті розповідь піде про сільського хлопця з віддаленого від райцентру села, який може собі дозволити часті поїздки за кордон. Як це йому вдається і за який кошт, - розповість нашим читачам сам Артур.

 - Нещодавно я захистив диплом в Харківському національному університеті радіоелектроніки, отримав ступінь бакалавра і тепер готуюся до вступу у магістратуру. Паралельно працюю над власним проектом.  На першому курсі університету я якось сидів у гуртожитку і дивився на Ютубі відео одного хлопця, який їздить по містах України і оцінює їх за різними критеріями. І я подумав: може варто спробувати і собі з’їздити до Львова. Незабаром купив квитки і поїхав. Після цієї поїздки змінилося все моє життя. Я зрозумів, що більше не можу сидіти в одному місті і почав їздити по Україні. 

- Артуре, але звідки у студента І курса гроші? Вам допомагають батьки?

- Звичайно, чимось допомагають і батьки, але я намагаюся не брати у них гроші, і заробляю сам. З кінця першого курсу я створюю сайти на замовлення – це приносить сталий дохід, що і дозволяє мені, так би мовити, потакати своїм примхам. Зараз розширюю сферу послуг, що надавав раніше, і вірю, що при наполегливій праці та позитивному збігу обставин я зможу в найближчому майбутньому почати більш розвинену підприємницьку діяльність.

- Тобто, з 18 років у Вас вже є власний бізнес, завдяки якому Ви і можете собі дозволити подорожі?

- Можна сказати і так. Але мої поїздки не забирають багато коштів. Спочатку я їздив потягами, а потім автостопом. Ще важливо те, що я подорожую, використовуючи систему каучсерфінг. 

- Розкажіть, будь ласка, детальніше.

- Каучсерфінг - це світова спільнота мандрівників, які допомагають один одному. Наприклад, вони можуть приймати гостей з інших країн, допомагати їм інформаційно, показувати місто і все це безкоштовно. Метою функціонування цієї спільноти є культурний обмін, спілкування з людьми різних національностей.  Хочу відзначити той момент, що члени цієї спільноти дуже життєрадісні і безкорисливі, бо вони живуть в своє задоволення і роблять речі, про які багато людей тільки мріє. 

- А в яких країнах Ви вже мали змогу побувати і що Вас вразило найбільше?

-  Я був у більшості областей України, подорожував Росією, Грузією, Вірменією, Угорщиною, бачив Австрію, Німеччину, Польщу та Ісландію.  Щороку я розробляю все складніші, довші і, звичайно, цікавіші маршрути. Намагаюся зробити, побачити і досягти якомога більшого. У кожній з країн, де я побував, мені дійсно сподобалося  проводити час і кожна - по-своєму цікава. Десь більше вражає природа, а десь  - архітектура. 

Хочу відзначити Ісландію як мого фаворита на сьогоднішній день - це унікальна і не схожа на інших країна. Знаходиться в Атлантичному океані, грубо кажучи між Північною Америкою і Європою (якщо не помиляюся, якраз-таки на розломі тектонічних плит). Ця країна живе термальною енергією, там велика кількість вулканів, озер, чорні пляжі, термальні басейни біля підніжжя величезних льодовиків, гейзери, гори. Коли прилітаєш в Ісландію і починаєш її досліджувати,  розумієш, що тут все таке контрастне в плані природи, а люди дуже доброзичливі.

Ось тільки один нюанс є: погода може змінюватися буквально протягом 5 хвилин. Наприклад, ти прокидаєшся - на вулиці сонячно, поки прибрав ліжко і вмився - вже йде дощ, а то і сніг, якщо це період від листопада до березня.

- Артуре, а як батьки ставляться до Ваших частих подорожей?

- Перший рік були категорично проти, але я намагався постійно телефонувати і повідомляв, де знаходжуся і що зі мною все в порядку. А коли повертався, детально розповідав про те, що бачив. З часом мама і тато почали мене підтримувати і чекати з нетерпінням все нових звітів про мої враження.

- Поділетеся з читачами газети «Нове життя» планами на майбутнє?

- Планів насправді багато, але поки вони не реалізовані, то це тільки слова, які нічого важливого не несуть. Точно можу сказати, що буду продовжувати подорожувати. Працювати я мрію в Україні, але дуже хочеться, щоб у нашій країні  для молоді було більше можливостей реалізовувати знання. А ще хочу побажати близнюківцям не відкладати цікаве життя на потім. Повірте, це не так дорого, як здається. Головне, бажання і, звичайно, знання рідної мови і хоча б ще англійської.
Дата публікації: 08.07.2019 | Перегляди. 591 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...