Нове життя На захисті рідної землі
:

На захисті рідної землі


Поділитися в соц.мережах.Майстер спорту України, чемпіон світу серед студентів - наш земляк Антон Бабічев  сьогодні служить в лавах Національної  Гвардії, виконуючи свій громадянський обов’язок перед державою, українським народом та в першу чергу перед самим собою.

Ще зовсім нещодавно Близнюківщина зустрічала з квітами та духовим оркестром юного чемпіона світу, який, сором’язливо посміхаючись, відвертався від фотокамер, бо не любить публічності. А зараз мужній чоловік у військовій формі впевнено дивиться в майбутнє.

 Закінчивши Харківський автодорожний університет, Антон підписав котракт на три роки і зараз несе службу, захищаючи цілісність рідної неньки-України.   

Навчаючись у вузі, хлопець весь час вдосконалював свою спортивну спроможність, займався навіть тренерською діяльністю. Служба в Нацгвардії не стала для нього перервою у вдосконаленні свого тіла.
«Я тренуюся щодня, - розповідає атлет,- для цього зробив собі такий невеличкий імпровізований спортзал, де є турнік, бетонні гантелі, ТRХ – резинові петлі для спортивних занять. Знаєте, якщо доводиться пропустити хоч одне тренування, то якось соромно стає перед собою. До всього, зараз я захопився кросфітом - це система кругових тренувань, яка допомагає максимально ефективно опрацювати всі групи м’язів (від ред.: кросфіт вперше з’явився в США, як елемент тренування пожежних. Він швидко став популярний, оскільки дозволяє не тільки збільшувати м’язеву масу, але і в той же час тренує витривалість). Дехто з хлопців теж тренується, але непрофесійно, однак, заняття спортом допомагають нам всім тримати себе у добрій фізичній формі, що необхідно солдату».
У Антона Бабічева (на фото), який є яскравим представником української молоді, чітке бачення подій, що мають місце в Україні. В телефонній розмові він ділиться своїми думками:
«Війну треба якомога швидше завершувати, бо кровопролиття триває, а ціннішого, ніж життя людини, у світі немає нічого. Ми, солдати Нацгвардії маємо доступ до різної інформації – у нас є інтернет, нам проводять політінформації, і як люди, які вміють думати та аналізувати, ми самостійно робимо висновки. Два великих народи сьогодні убивають один одного, бо спрацювала система «промивки мозку» - пропаганда. Зі зміною влади зростає надія, що скоро все це завершиться. Ви б знали, як ми тут всі раділи, коли 29 грудня наші хлопці повернулися на рідну землю з полону. Я служу Україні, бо люблю свою землю і мрію в принципі про прості речі: щоб моя держава була процвітаючою, молодь могла б працевлаштуватися, а я як спортсмен міг би реалізуватися тощо. Зараз я хочу якнайшвидше потрапити у Близнюки, скучив за домівкою неймовірно і слідкую по можливості за подіями у рідному селищі завдяки інтернет-мережі. То перше, що зроблю після служби –  поїду додому».
Вдома Антона чекає його родина і кохана дівчина  Ліна, а після служби, коли на Україну прийде мир, Антон Бабічев обов’язково почне втілювати в життя свою мрію. А ось яку? – про це ми розповімо вже потім, щоб не зурочити.

Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 14.01.2020 | Перегляди. 262 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...