Нове життя Моє життя - це рідне село
:

Моє життя - це рідне село


Поділитися в соц.мережах.Сьогодні населені пункти України поступово залишаються безлюдними, бо молодь, виїжджаючи на навчання, так і залишається жити у місті, лиш зрідка навідуючи батьків.

Також не секрет, що зростає кількість громадян, які прямують за кордон, шукаючи можливості заробітку. То завжди приємно спілкуватися з  людьми, які  планують пов’язати свою долю з селом.

Над усе любить Анатолій Анатолійович Капелька свою рідну Дмитрівку, розташовану в Криштопівській сільській раді. В колись в густонаселеному  мальовничому селі на сьогодні зареєстровано всього близько ста осіб, а фактично проживає і того менше. Втім, героя нашої розповіді цим фактом не злякати, бо він чітко спланував своє майбутнє і впевнений в тому, на що інші давно махнули рукою, - українське село житиме, і молодь повернеться додому!

 Юнак народився і виріс у працьовитій родині, де завжди утримувалося велике підсобне господарство, де кожен день починається із турботи про домашніх тварин. Звичайно, що й Анатолій разом зі старшим братом з пуп’янка допомагають батькам по господарству. Ще навчаючись в Олексіївській школі, хлопець зрозумів, що хоче працювати на землі.

То зараз він є студентом ІV курсу Харківського Національного аграрного університету ім.Докучаєва, вчиться на агронома, має далекоглядні плани і не уявляє своє майбутнє без сільського господарства. 

«Я відверто скажу – мене місто душить, - ділиться думками Анатолій, - не тому, що тут багато людей, а тому, що простору немає і всі кудись поспішають. Мені здається, що зайшовши у багатоквартирний будинок, я в клітку потрапляю. Додому приїдеш, обійдеш рідне обійстя і все… душа летить до небес, дихається легко, і настрій піднімається. Мої батьки Світлана Леонідівна та Анатолій Володимирович завжди утримували господарство, обробляли великий город та доглядали за садом, а як інакше. Хочеш добре жити та щось надбати – працюй. Сільська робота нелегка, але вона приносить задоволення і додає життєвих сил людині. 
Кажуть, що в селі всі п’ють, а я категорично не згоден з цим – це застарілий стереотип. Вживають оковиту тільки ті, хто ціни собі не знає і не хоче думати про майбутнє. Я і мої друзі плануємо жити в достатку, обробляючи власну землю та піднімаючи рідне село з руїн. Цьогоріч я отримаю диплом бакалавра, але навчатимуся далі, щоб стати магістром. 
Призвуть до лав Збройних сил України – відслужу. Звичайно, з часом одружуся. У мене є дівчина, вона навчається на бухгалтера, і ми будемо жити в селі. Я хочу, щоб мої діти від народження бачили красу України і любили її так, як я і мої батьки. 
Можливо, банальні фрази скажу, але я впевнений, що земля дійсно віддає сторицею за труди, вкладені у неї. Земля – це безцінне багатство, яким треба вміти користуватися.
Я чудово розумію, які зараз проблеми у сільському господарстві, маю особисту думку стосовно продажу землі, але переконати мене, що в місті жити краще, не зможе ніхто».
Анатолій Капелька – гарний, статний, розумний і виважений молодий чоловік, який твердо йде в ногу з часом. Він багато читає, захоплюється полюванням, серйозно ставиться до навчання, має особисту точку зору та тверду непохитну віру в майбутнє, що сьогодні дорогого вартує. Він є прикладом людини, яка своїм серйозним ставленням до життя заряджає впевненістю в тому, що не все ще втрачено, що відродження українського села можливе, якщо така молодь живе поряд з нами.


Ірина ВОРОНКІНА


Дата публікації: 02.03.2020 | Перегляди. 183 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...