Нове життя Медаль за бій, медаль за труд
:

Медаль за бій, медаль за труд


Поділитися в соц.мережах.Леонід Васильович Бурцев народився 6 січня 1925 року в сім’ї одноосібників у с.Покровка Близнюківського району.

На початку 30-х років, шукаючи кращої долі, сім’я переїхала на Донбас до м. Костянтинівка, де Леонід закінчив семирічку, а пізніше фабрично-заводське  училище (ФЗУ).Мирна праця радянських людей була перервана війною, на яку пішли воювати люди, народжені у 1921, 1922, 1923 роках, а за ними і молодші.

У 1944 році пішов на війну і молодий солдат Леонід Бурцев. Та на його долю вже випали роки визвольної місії: звільняв Польщу, штурмував Берлін, за що отримав не одну нагороду - ордени Вітчизняної війни ІІ ступеня «За мужність» та більше 20 медалей.

Лише у 1950 році повернувся Леонід Васильович до Близнюківщини, і відразу ж включився в роботу: спочатку у сфері культури, пізніше займався профспілковою роботою, а з 1965 по 1985 роки був секретарем партійної організації Близнюківської птахофабрики. І тут старанність та вимогливість до себе і оточуючих приносили добрі результати - радгосп неодноразово посідав призові місця у своїй галузі. 

Ордени «Знак Пошани», «Трудового Червоного Прапора», медаль «Ветеран праці» та інші прикрашали груди ветерана війни і праці.

І вже, будучи на заслуженому відпочинку, Леонід Васильович десять років очолював первинну ветеранську організацію с. Садове.

І хоча уже було не те здоров’я, і не ті часи, проте ветеран війни і праці цікавився життям району, його людьми, бо мав неспокійний характер.
Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 17 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...