Нове життя МАМИНІ СОНЕЧКА
:

МАМИНІ СОНЕЧКА


Поділитися в соц.мережах.Діти наповнюють життя змістом, дарують щастя та усмішки. Якими вони виростуть, чи виправдають надії та сподівання батьків на те, щоб бути здоровими, порядними та щасливими людьми? Чи прийде їм колись розуміння того, що мама з татом в них вклали все найкраще – любов, турботу та частинки сердець, поклавши на вівтар своє життя? Та не важливо, скільки і чого це вартує.

Головне - результат. І не секрет, що в більшості випадків значний тягар у вихованні дітей лежить на тендітних маминих плечах. Вони радіють успіхам своїх дітей, підтримують їх у важку хвилину, завжди щиро переживають за кожен пройдений крок, за кожен успіх і поразку. Немає людини ближчої і ріднішої, ніж мама.Сьогодні до уваги читачів «Нового життя» розповіді про наших землячок, для яких «професія мами» є покликанням, сенсом та, власне,  і самим життям.

Трирічна Вірочка для її мами – це сенс життя. Доньчин щебет, сміх, гамір – це щастя, без якого Вікторія Ларіна (фельдшер – нині у відпустці по догляду за дитиною) не уявляє свого існування. Непосидюча Віра вдень у дитячому садочку, а ввечері з мамою разом займаються своїми дівчачими справами. А їх, до слова, дуже багато: розмальовки, цікаві казки, виготовлення саморобок, розвиваючі ігри. А скільки секретів у мами на кухні… - не перелічити. І все роблять разом: куховарять, прибирають, перуть та прасують, відпочивають і насолоджуються життям.
Вікторія – самостійна й незалежна жінка, віддана своїй професії. А ще вона вправний водій та має багато різних уподобань. Найбільше захоплюється випічкою – смачні пряники, торти та інша кулінарна продукція. 
Як і кожна жінка, має романтичну натуру, любить квіти та мріє про зміни у житті… І тільки на краще.

Наталя Макодзеба (бухгалтер) виховує двох чарівних діток. Ймовірно, перейнявши таланти від матусі, обоє всебічно розвинені й творчо обдаровані. 
Старша Катерина – учениця 5В класу Близнюківського ліцею, захоплюється танцями і волейболом. Вона – учасниця ансамблю «Ритм» та активний гравець  волейбольної команди, що тренується в Близнюківській ДЮСШ.
Більш спокійніший за характером молодший Тихон – учень першого класу Близнюківського ліцею. Він мріє бути блогером, надає перевагу шашкам, малюванню, освоєнню комп’ютера. А чим же захоплюється мама?  Наталя любить все, що люблять її діти. Вона всіляко підтримує рідних сонечок в їхніх уподобаннях і за будь-якої можливості старається супроводжувати на змагання й конкурси, особливо якщо поїздки припадають на вихідні. Чи є в Наталі час для себе? Звісно, вона його знаходить. Завжди має прекрасний вигляд, підтримує позитивний настрій та щиро посміхається оточуючим, чим і викликає прихильність та захоплення земляків.

За день цю жінку можна побачити скрізь – кілька разів біля ліцею, біля районного Будинку культури, спортзалу, після роботи з  покупками тощо, і це не рахуючи робочих моментів. 
Захоплюється турботлива мама шиттям.  В цій суто жіночій справі вона доньці за приклад, бо Катя із задоволенням вчиться рукоділлю у матусі, шиючи маленькі іграшки з фетру.  Коли родина збирається вечорами вдома, то першочергово обговорюють події, що трапилися з кожним протягом дня. А вивчивши всі уроки, Катя і Тихон люблять разом з мамою влаштовувати шашкові турніри та всілякі розваги. 

На запитання, про що мріє, Наталя відповіла, що дуже хоче подорожувати з дітьми, аби побачити красу не тільки рідної країни, а й побувати за кордоном. 
Головне  - вірити, і всі бажання неодмінно здійсняться.

А мама  як квітка, як сонце, як всесвіт – кохана, єдина й неповторна! З нагоди весняного свята чоловік та четверо синів Наталії Михайлівни Ващенко (підприємець) обсиплють дорогу їм жінку квітами, подарунками та компліментами.
У родині Ващенків все спрямовано на щастя та благополуччя дітей. І не важливо, скільки сил та часу на це потрібно. Якщо треба роки, значить праця йтиме наполегливіше, але тільки так, щоб щасливими були всі. І, підбиваючи підсумки прожитих літ подружжя Наталі та Григорія, можна з впевненістю сказати, що мети досягнуто. Ну, майже… Лишилося оженити двох синів, а найменшому ще й закінчити університет.
Всі діти Ващенків талановиті, розумні, мають вищу освіту. Найстарший Микола працює поліцейським в районному відділі поліції, має власну родину і ощасливив своїх батьків двома чарівними внучками. Олександр також вже одружений, працює співаком в ХАТОБІ (до слова, його чарівний тенор час від часу радує земляків на районних розважальних заходах). Олег трудиться агрономом у приватному підприємстві, закоханий і ось-ось має одружитися. А наймолодший Михайло – студент  Українського державного університету залізничного транспорту. Всі сини гарні, розумні, роботящі, бо виросли в селі і привчені з дитинства не цуратися будь-якої роботи.  Як і годиться в селі у великих родинах, у кожного є свої обов’язки. Якщо ж добре працюєш, то маєш добре і відпочивати. А найкращий відпочинок для Ващенків – коли вони збираються разом всією родиною за щедрим столом і дружно співають. А вміють в цій родині співати  всі: мама Наталя, тато Григорій, сини й невістки. От тільки найменший Мишко трішки соромиться, та він також опановує музичні ази – вчиться грати на гітарі.
Про що мріє Наталя? Як і кожна мама, вона хоче, щоб її діти і внуки жили в мирній країні, щоб були здоровими й щасливими, щоб мали власне житло і були корисними тут, на рідній землі, а не шукали щастя на чужині. А ще, щоб сини зберегли сімейну традицію зустрічати всі свята разом, щоб перейшли ці цінності до внуків і правнуків, аби їхньому роду не було переводу.


Героїнею нашої наступної розповіді – Мариною Луцковою (Луцкови - родина з Берестового) можна також захоплюватися. Її відповідальність, наполегливість, працьовитість та стійкість переконань щодо виховання дітей змусять задуматись багатьох. У цій сім’ї троє дітей: Анастасія, Давид та Кіріл. Всі вони добре, а хто й відмінно, навчаються у Берестівській школі. Окрім того, що діти беруть активну участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, вони займаються спортом: всі відвідують секцію вільної боротьби в спортивному клубі «Grand Sport Elite», що в Лозовій. 
Як же, запитаєте ви, вони туди добираються? Так от, задля того, аби діти належним чином займалися спортом, мама в 2015 році здала на права й відтоді водить автомобіль, возячи дітей на тренування за 55 кілометрів двічі, а то й тричі, на тиждень. Вважаєте, це не варто захоплень? 
На запитання, чи допомагають діти по господарству та з домашніми справами, Марина відповіла, що без них вони б з чоловіком нічого не встигали. У дітей є свої обов’язки. Живність, городи, двір, будинок – скрізь відчувається рука допомоги дітей. 
Крім всього, Марина ще знаходить час для улюблених справ: вона випікає всілякі смаколики, а ще  багато читає. Також жінка із задоволенням складає пазли, особливо разом з дітьми. Луцкови переконані, що діти повинні вміти все, аби не просто вижити, а жити достойно в сучасному суспільстві. Як і в навчанні, так і в спорті Давид та Кіріл мають високі результати. Про них вже неодноразово писали  в районці, бо завдяки своїм старанням, виснажливим тренуванням та прагненням до перемоги вони виборюють призові місця. 
Та все ж варто нагадати хоча б про недавні успіхи братів в Угорщині та про досягнення Давида у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби у Харкові «Колізей – 2020».
В родині Луцкових діти виховуються на добропорядних засадах, де вчать любити ближніх, поважати і допомагати старшим, цінувати сімейні традиції. 
В родинах, де панує любов, діти в подальшому житті досягають найбільших успіхів, вони стають самостійними, відповідальними і впевненими в собі людьми. А коли в сім’ї лад, то, як говорить народна мудрість, - найдорожчий в світі скарб. 

У чарівної матусі Наталії Костюк (підприємець) двоє діток, яких вони разом з чоловіком виховують в любові та радості. І завдяки цим якостям, звісно ж, діти й  отримують належну увагу і турботу. 
Анечка, учениця 11 класу Садовської школи, окрім того, що добре навчається, має неабиякий талант до рукоділля – виготовляє сувеніри, картини, гарно співає, бо закінчила музичну школу, грає на фортепіано та любить допомагати матусі. У її колекції є багато грамот і нагород за активну участь у позашкільному житті та за мистецький талант. 
А син Максимко, який навчається в Садовській школі, поринув у спортивне життя. Він заядлий футболіст, а ще є вихованцем Лозівського спортивного клубу «Grand Sport Elite», де займається вільною боротьбою. Хлопчик бере активну участь у змаганнях різного рівня і має нагороди за призові місця. Максим - активний помічник по господарству не лише вдома, а й у бабусі, а ще небайдужий житель рідного села. 
Мама Наталя з чоловіком в курсі всіх дитячих успіхів та проблем, вони роблять все задля благополуччя сина й доньки, допомагаючи їм в навчанні і, звісно, даруючи моменти незабутнього сімейного відпочинку.

     

   
Дата публікації: 10.03.2020 | Перегляди. 149 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...