Нове життя Хай гріють ці душі на край небосхилі подяки і шани народної хвилі...
:

Хай гріють ці душі на край небосхилі подяки і шани народної хвилі...


Поділитися в соц.мережах.Меморіальну дошку пам’яті Федорченка Вадима Олександровича урочисто відкрито на фасаді Верхньосамарської школи.

Золота осінь, сонячні теплі дні, затишне подвір’я школи і…замість гамору - гнітюча тиша. Напередодні Дня захисника України учні Верхньосамарської школи разом з учителями, батьками Вадима та гостями із району вшановували пам’ять свого земляка, який навік залишиться молодим хлопцем.

Народився герой 26 грудня 1994 року в родині хліборобів у селі Павлівка, закінчив Верхньосамарську школу, отримав спеціальність, а 14 жовтня 2013 року був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України. Третього серпня 2014 року Федорченко підписав контракт і через деякий час потрапив до міста Дебальцево.

 Що було далі, так ніхто з рідних до цього часу і не знає, адже, щоб вберегти батьків від хвилювання, юнак не казав їм правди, а весь час віджартовувався, заспокоюючи рідних. 9 лютого 2015 року Вадим Федорченко разом із майором Микитою Новодієвим виїхав з міста Дебальцево до Харкова за шинами до БТР. Останній зв’язок із батьками був о 7.30. О дев’ятій ранку він вже на дзвінки не відповідав і на зв’язок більше не виходив. НІКОЛИ.

Дорога додому для цього захисника України була дуже довгою, бо чотири роки не вірили мама, тато і брат в смерть Вадима.

14 вересня минулого року Близнюківщина прощалася з Федорченком Вадимом Олександровичем, коли його тіло перепоховали на рідній землі. 

Юнак живий в пам’яті своїх рідних та друзів, односельців та учителів, а учнів школи, де колись сам навчався, відтепер щоразу зустрічатиме та проводжатиме поглядом з меморіальної дошки. 
Пам’ятаємо! Не забуваємо!

   Дата публікації: 18.10.2020 | Перегляди. 207 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 23 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 27 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 244 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 259 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...