Нове життя Документальний фільм про рідний район
:

Документальний фільм про рідний район


Поділитися в соц.мережах.Мрія Михайла Юрійовича Волкова (на фото) – це створення документального фільму про історію Близнюківського району.

Народився Михайло в селищі Близнюки у 1991 році.

З дитинства захоплювався історією, то й вищу освіту здобув відповідну - історичний факультет Харківського педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди.

Мрія зняти фільм про рідний район виникла у  нього в 2013 році і з кожним днем ставала все міцнішою. То спочатку хлопець написав монографію «Нарис з історії Близнюківщини», а зараз просувається до своєї мети за допомогою інтернет-ресурсу, створюючи разом з однодумцями цікаві та повчальні відеоролики про населені пункти Близнюківщини, залучаючи до цього  талановитого оператора з Лозової Деняка Романа. 

Величезну роботу проводить молодий історик перед тим, як створити той чи інший короткометражний фільм, а їх уже одинадцять. Кожне дослідження проводиться глибоко та детально.

Для цього Михайло неодноразово їздив до Дніпра, де брав інтерв’ю в історика-краєзнавця  Валентина Старостіна, завідуючої відділом в історичному музеї ім. Яворницького Валентини Лазебник, доктора історичних наук Ігоря Кочергіна - дослідника роду Коростовцевих.

У Харкові зустрічався із Андрієм Парамоновим - директором Харківського приватного музею, автором книги «Старинные усадьбы Изюмского уезда», де містяться окремі розділи, пов’язані з історією Семенівської сільської ради. У Павлограді  в історико-краєзнавчому музеї працював зі старшим науковим співробітником Віталієм Калініним, а в Лозовій – з дослідником історії німецьких поселень на території Лозівського, Барвінківського і Близнюківського районів Анатолієм Цертом. Консультувався з доктором історичних наук Інституту історії України в Києві Борисом Черкасом та археологом з управління культури Віктором Дідиком. В деяких поїздках Михайла супроводжував німецький журналіст і письменник Крістофф Бруме.

І, звичайно, допомагали відкривати сторінки історії рідного краю старожили населених пунктів, а також небайдужі до  цієї справи люди, серед яких Алісівський сільський голова Сергій Постніков, та ентузіаст з Миколаївки Першої Сергій Гадючко, учитель історії Уплатнівської ЗОШ Марина Головаш.

Тож, шлях до мрії героя цієї розповіді ще не завершено, однак вже зараз на каналі в YouTube і в групі «Нове життя» у Фейсбуці ви можете передивитися відеороботи Михайла, а на сторінках газети ми розпочинаємо друкувати статті цього талановитого молодого чоловіка.
Дата публікації: 14.01.2019 | Перегляди. 770 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...