Нове життя Щастя живе там, де є діти
:

Щастя живе там, де є діти


Поділитися в соц.мережах.Кожна дитина для своїх батьків найдорожча та найрідніша. За кожну болить серце, а коли дітей п’ятеро, то й серце розділяється на п’ять рівних частинок, кожна з яких намагається огорнути любов’ю та захистити своє дитя. Так є в сім’ї Фарафонових. Знаєте, щастя обирає собі для життя ті місця, де панують любов та взаєморозуміння, а ще гомін багатьох дітей. 

Можна багато розповідати про найстаршого сина Ольги та Дмитра Фарафонових Станіслава, який зараз уже дорослий чоловік і забезпечує себе сам, працюючи на флоті. Вилетіла з родинного гнізда і Аня, яка у свій час закінчила Близнюківську музичну школу з відзнакою по класу фортепіано, а зараз вивчає міжнародне оподаткування на ІІІ курсі університету ім.Бекетова. 

Після 9 класу поїхав навчатися до училища при Херсонській морській академії чемпіон України з гирьового спорту, вихованець Тараса Андрійовича Осипи – Іван. Найменшому, Миколці, вже сім років. Він займається малюванням та планує підкорити гітару. В цій неординарній красивій сім’ї росте ще Катерина. Саме на її сьогоднішніх досягненнях хочеться зупинитися, адже завдяки своїм спортивним досягненням дівчинка прославляє рідні Близнюки далеко за межами області та й України. 

Катюшу (на фото) батьки повели на художню гімнастику у п’ятирічному віці, і з того часу вже протягом восьми років дівчинка безперервно віддає весь свій вільний час тренуванням, вдосконалюючи своє тіло та досягаючи все кращих результатів на змаганнях. Її тренером багато років поспіль у Лозівській дитячій спортивній школі «Олімпія» була Нор Оксана Анатоліївна, яка й прищепила вихованиці любов до художньої гімнастики, бо вже зараз 12-річна Катя мріє про тренерську діяльність.

 У арсеналі нагород Фарафонової понад 60 медалей. Вона брала участь у змаганнях в різних містах України, Польщі, Прибалтики та Молдови і скрізь показувала чудовий результат. А ось на минулому тижні Катюша повернулася із Міжнародного турніру по художній гімнастиці, який проходив у Варшаві, де виборола ІІ місце.

Дівчинка впевнено прямує до спортивного олімпу, бо її підтримують рідні. «У Каті особлива любов з бабусею,- розповідає мама Ольга. - Анна Миколаївна взагалі мудра жінка, порадниця, вона любить всіх своїх онуків, а ось з Катюшею вони - споріднені душі». 

То виявляється і успіх тягнеться туди, де є любов!
Дата публікації: 18.12.2019 | Перегляди. 338 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...