Нове життя «Аншлаг» режисера
:

«Аншлаг» режисера


Поділитися в соц.мережах.Сьогодні на базі районного Будинку культури, де працюють 13 осіб на чолі з директором закладу Олександром Олексійовичем Капраном, функціонують різні гуртки та колективи, які допомагають урізноманітнювати дозвілля дітей та дорослих і розкривають їхні творчі здібності.
 
То близько 70 дітей навчаються танцям в колективі «Ритм» - художній керівник Олена Володимирівна Мухіна;
у вокальному гуртку навчає дітей співати Юлія Максимчук; на репетиції до ансамблю «Оберіг», де художній керівник Любов Єгорівна Дробишева, ходять люди літнього віку, а ті, хто закоханий у театр, відвідують колектив «Драма», яким керує Тетяна Грицай тощо.

А ось режисер РБК Володимир Горбань вчить театральному мистецтву дітей у колективі «Аншлаг» (на фото). 
Саме про виникнення та теперішній склад «Аншлагу» піде мова далі. Адже його керівника знає близнюківський глядач дуже давно.

  Ще навчаючись у 6 класі Близнюківської школи, артистичний Володя Горбань записався до драматичного гуртка, який вела учителька російської мови та літератури Кондратова Галина Леонідівна. Всі, хто ходив тоді на цей гурток, були єдиною командою, закоханою у мистецтво. До самого випуску зі школи і вже потім, приїжджаючи до Близнюків на канікули з різних навчальних закладів, вихованці Кондратової збиралися і ставили різні п’єси не тільки для того, щоб показати їх глядачам, а в першу чергу для самих себе, щоб життя було цікавішим та яскравішим.
«Разом зі мною грали на сцені Льоша Кірєйчиков, Руслан Єфіменко, Олексій Ухань, Вова Куряченко,  Юля Лук’яненко, Свєта Ворона, Лєна Синиця, Таміла Дудченко - згадує Володимир Горбань. - Галина Леонідівна кожному з нас дала поштовх у життя. Наприклад, я взагалі змінив свою мрію завдяки їй, адже спочатку думав, що буду вчителем географії. А зараз не жалкую, що послухався викладача і пов’язав свою долю з мистецтвом. Низький уклін Галині Леонідівні за це».
Саме Кондратова і передала Горбаню вже сформований театральний колектив, який на той час називався «Драма». А трохи пізніше, коли жінка пішла на заслужений відпочинок, Володимир Вікторович, набравши вже нових гуртківців, разом з ними перейменував його в «Аншлаг» - це було у 2008 році.

Першими театралами під керівництвом Горбаня стали на той час другокласники - Антон Стригунов, Денис Катюха, Даша Зінець, Катя Закорко, Віта Кобченко, Дмитро Слюсар та інші. Діти із задоволенням вивчали театральне мистецтво, були задіяні у проведенні культурно-масових заходів, а ще вчилися розкриватися як особистості самі та бути комунікабельними, не боятися публіки та розвивати мовлення. 

Сьогодні до театрального колективу «Аншлаг» ходять вже інші діти, серед яких п’ятикласниці Таня Фартух, Аня Борисенко та Валя Черкасова, а ще талановиті учні молодшої школи: Аня Малюх, Олександр Олейніков, Олександр Хаперець, Мілана Станецька, Мирослава Слаква, Даша Білан, Настя Маркіна.

Дітям дуже подобається те, чим вони займаються, як і їхнім батькам, адже, тісно переплітаючи своє життя з мистецтвом, змінюється і сама людина, стаючи кращою.

Час не стоїть на місці і, можливо, скоро хтось із вихованців теперішнього режисера буде збирати аншлаги у знаменитих театрах.

Ірина ВОРОНКІНА
Дата публікації: 11.11.2019 | Перегляди. 441 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Україна увійшла у другий етап послаблення карантинних обмежень. З 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків із дотриманням низки санітарних вимог.  Рішення про відкриття дошкільних закладів кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації.  Згідно із постановою уряду, до 22 червня в Україні діятиме адаптивний карантин, і в ...
25.05.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Нашi бесiди

Верховною Радою України прийнято Закони України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128) та № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...