Нове життя Люди нашого краю
:

Люди нашого краю


Поділитися в соц.мережах.У Близнюківському районі живуть люди різних національностей. І хоча народилися вони в різних куточках світу, Близнюківщина стала для них рідним домом, тут вони створили сім’ї, тут ростуть їхні діти і живуть близькі люди.У 2004 році стали на весільний рушник україночка та вірмен – Вікторія та Гарнік, і вже 16 років Мелконяни будують свою особисту долю разом, виховуючи доньку і сина в традиціях двох народів.Вікторія Олексіївна народилася і виросла в Близнюках.  Понад усе з дитинства любила робити зачіски, то першими клієнтами Вікторії ще у 8 класі стали її подружки - Лєна Майданець і Таня Нікітан. Дівчаткам стрижки сподобалися, а ось їхнім мамам – ні, адже розкішні коси перетворилися в модні, але дуже короткі зачіски. Після 9 класу дівчина пішла вчитися 

Дата публікації: 25.05.2020 | Перегляди. 5 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Робота листоноші важка і відповідальна, бо розносять пошту дівчата по величезних за кілометражем територіях. Доставка періодики, пенсій та й інші послуги, а ще, частенько, просто спілкування з людьми, які чекають на листоношу, щоб дізнатися про життя- буття району та й про себе розказати, - забирають багато часу та сил. Однак, поштарочки з важелезними торбами на своїх велосипедах поспішають до клієнтів в різні куточки нашого великого району, щоб принести свіжі новини.
То дуже приємно, коли на адресу цих трудівниць звучать слова вдячності за їхню роботу. Так, нещодавно до редакції зателефонувала Любов Володимирівна Мартиненко з села Шевченкове Перше, щоб розповісти про роботу Надії Геннадіївни Шумайлової (на фото) та подякувати їй за чуйність, 

Дата публікації: 18.05.2020 | Перегляди. 12 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Сербіненко Микола Іларіонович  народився 7 листопада 1922 року в селянській сім’ї на хуторі Савчинському Близнюківського району. Закінчив 7 класів. У червні 1940 року призваний до армії і направлений у Ворошиловградське військово-авіаційне училище льотчиків. Учасник Другої світової  війни з травня 1942 року. За успішне здійснення 262 бойових вильотів на штурмовику й бомбардування живої сили і техніки ворога та виявлення при цьому мужності і відваги Указом Президії Верховної Ради СРСР від 18 серпня 1945 року командиру авіаланки 707-го штурмового авіаційного полку 189-ї штурмової авіаційної дивізії 17-ї повітряної армії 3-го Українського фронту лейтенанту М. І. Сербіненку було присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 19 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

15 червня 1944 року пішов Микола Денисенко добровольцем на фронт, а було йому тільки 17 років. Батько загинув на другому році війни, лишивши вдовою молоду дружину та трьох дітей. Серед них і підлітка Миколу, в душі якого зародилась ненависть до окупантів. Просився на фронт, але безрезультатно. Війна затяглася, а тому потрібні були молоді хлопці. Дозвіл йти на фронт приніс полегшення. Так і почалася воєнна епопея 17 - річного юнака, бо пройшов він зв’язківцем майже всю Європу. Поранень не було, та смерть біля нього ходила недалеко. Перемогу зустрів у місті Тільзіт, брав участь у параді Перемоги.А вже 15 травня 1945 року бійця повезли кудись на Схід: проїхали Білорусію, Росію - потрапили в Монголію. І знову пекло - російсько-японська війна. 


Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 16 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Ця розповідь про унікальну людину, нашого земляка, який брав участь в Великій Вітчизняній війні не тільки в боях, а й в обслуговуванні міжнародних конференцій глав таких держав, як  СРСР, США, Великобританії. Розповідати про таких людей довгий час було заборонено, адже саме вони створювали невидимий фронт будь-якої держави.Павло Сергійович Мовчан народився 8 березня 1918 року в с.Новоолександрівка Близнюківського району, у Лозовій закінчив ФЗУ і в 1934 році став токарем вагоноремонтного заводу Південної залізниці. У 1936 році чоловіка, як найкращого спеціаліста, направлено на Далекий Схід в м.Свобода працювати на військовій залізниці електромонтером зв’язку. Ця спеціальність йому згодилася при проходженні служби в армії, яка почалася для нього у 1940 році.

Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 10 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

НародивсяІван Савелійович Дідух 10 квітня 1923 року на Житомирщині. Мирні дні змінювалися такими ж мирними місяцями та роками у мальовничому Поліссі. 
Аж раптом 22 червня 1941 року вибухнула страшна звістка - війна.Почалася евакуація. Ось тоді й потрапила сім’я Дідухів у Лукашівку. Молодий, енергійний парубок йде добровольцем на фронт. Свій бойовий шлях розпочав у Ростові-на-Дону. Лінія фронту просувалася все далі на Північний Кавказ. Пам’ятає, які жорстокі бої йшли за підніжжя гір Вовчі Ворота, за Лису Гору, Ельбрус.
Сержант-кулеметник Іван Дідух звільняв також західну Україну -  міста Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород, Чоп.


Дата публікації: 12.05.2020 | Перегляди. 10 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

С Т О Р І Н К И:1 2 3 4 ... »» ... 11

ВСЬОГО НОВИН: 66

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...