Нове життя 60 - не привід для печалі,60 - це зрілість золота
:

60 - не привід для печалі,60 - це зрілість золота


Поділитися в соц.мережах.День народження – це не просто дата, коли доросла людина констатує факт: ще один рік життя за спиною, це – можливість зупинитися і зробити висновки про пройдений шлях.

23 червня свій ювілейний день народження відзначить наш земляк Тищенко Олександр Якович.

Цього чоловіка знають, мабуть, у всьому районі.  Адже саме він прикрасив селище Близнюки сучасною будівлею, в якій функціонують аптека мережі 9-1-1, соціальний магазин «Аврора» та невеличкий, але комфортабельний готель. Саме Тищенко зводить ще одну будівлю на в’їзді в селище, яка, беззаперечно, теж прикрашатиме населений пункт і приноситиме користь місцевим жителям. 

Однак, найбільше цінують цього впевненого в собі чоловіка з сором’язливою усмішкою за його працьовитість, напористість, впертий, рішучий характер і вміння розв’язувати проблеми.
Таким його зробило життя, відшліфувавши за 60 років кожну рису характеру до бездоганності - так, як це вміють робити лише час та життєвий досвід. 

Народився  Олександр у 1959 році в селі Серафимівка. Батька не знав ніколи, а мама Прасковія Михайлівна, яка була інвалідом з дитинства та отримувала 12 рублів пенсії, для того, щоб прогодувати єдиного сина, обшивала все село.

Закінчивши початкову Серафимівську школу, а потім восьмирічну Острівщинську, Олександр пішов навчатися в Слов’янське профтехучилище на слюсаря механо-збірних робіт. Сільський хлопець не боявся ніякої роботи, але в місті залишатися не схотів і повернувся додому. Спочатку працював слюсарем, а потім колгосп ім. Карла Маркса дав йому направлення на вимріяні курси водіїв.

22 червня 1979 року Олександр Тищенко отримав права, і з того часу вже 40 років він за кермом. Любов до техніки, яку міг перебрати до останньої гаєчки власними руками, зробила свою справу: де б не працював Олександр Тищенко - всюди в його руках робота кипіла, а колектив поважав хлопця і за його працьовитість, і за щирий, але трохи замкнений характер, і за його знання. Адже у вільний час він зачитувався історичною літературою та будував амбітні плани на майбутнє. 

У 1992 році після розвалу Радянського Союзу Олександр Якович, який на той час вже був одружений, вирішив займатися фермерством, бо родина збільшувалася, а можливості достойно жити – зменшувалися. Ох і важко було в ті часи починати власну справу, зовсім нову і багато в чому незрозумілу, перемагали лише природна впертість, любов до землі та знання, які давно вже перевищили ті можливості, які відпускало життя. 

У 1997 році чоловіка призначили заступником голови колгоспу, а з часом виважений та впевнений у своїх рішеннях Тищенко очолив сільськогосподарське підприємство.  

Однак, час диктує свої умови, то вже багато років поспіль Близнюківщина знає фермера Олександра Яковича Тищенка, на полях якого щосезону збирають гарний урожай, бо до землі цей чоловік ставиться з повагою та любов’ю, і саме цю безмежне, всепоглинаюче почуття до рідного краю він передав своїм трьом дітям, які працюють біля батька.
«Я власними руками збудував у Острівщині будинок, в якому виросли мої діти, де я відчуваю родинне тепло, турботу і любов. То в цьому домі, на рідній землі, біля могили моєї мами я буду до кінця, - говорить герой цієї розповіді. - Життя різне, воно як море: може лагідно поколихати на хвилях, а може й загрозу в собі нести. Моя доля така, як є. Легко нічого не виходило, але, мабуть, саме це зробило з мене ту людину, якою мене знають рідні та друзі.»
Наразі у Олександра Яковича Тищенка багато планів на майбутнє – це і будівництво, і вдосконалення нових сільськогосподарських технологій, враховуючи тотальні кліматичні зміни, і подорожі, і, звичайно, час на спілкування з найріднішими та найдорожчими людьми – дружиною Наталею, вже дорослими дітьми та чарівними онуками. 
Дата публікації: 24.06.2019 | Перегляди. 706 | Коментарі. 0 | Категорія: Люди нашого краю

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...