Нове життя Всеукраїнський фестиваль вертепів у Харкові =foto=
:

Всеукраїнський фестиваль вертепів у Харкові =foto=


Поділитися в соц.мережах.Цьогорічний четвертий Всеукраїнський фестиваль вертепів, який вихідними проходив у Харкові, зібрав понад 50 колективів з усіх регіонів країни, серед яких були і колективи з Близнюківщини – «Файні пані» Софіївського сільського Будинку культури та «Забава» Уплатнівського закладу культури.

У перший день фестивалю колективи виступали на різних локаціях у місті: у супермаркетах і торговельно-розважальних центрах, а дитячі колективи - у парку ім. Горького на центральній сцені. Обов'язковою традицією вертеп-фесту стали виступи на соціальних локаціях. Цьогоріч вони пройшли у військовому шпиталі, дитячих будинках, лікарнях. 

У неділю відбулася вертепна хода головною вулицею міста і міжнародна акція «Нова радість стала», а закривали фестиваль на фольклорній вечірці «Етновечорниці», що пройшла в приміщенні ХНАТОБ/Схід Opera.

У програмі заходу, крім колективів Вертеп-фесту- 2020, брали участь етнічні спільноти Харкова. Паралельно відбувся показ старовинного слобожанського вбрання з приватної колекції Ірини Маркевич та Ірини Голубєвої за участю харківських пластунок та інклюзивного модельного агентства «Креавіта». То було не просто цікаво та креативно, а й неймовірно гарно.

Людмила Володимирівна Каменєва, художній керівник колективу «Забава» ділиться враженнями: «Ми вперше потрапили на цей фестиваль, бо раніше в нас не було навіть костюмів та й можливості приїхати і подивитися на це чарівне дійство. Відчуття чудові, враження позитивні. Ми брали участь у вертепній ході, побували на «Етновечорницях», в захваті від організації фестивалю та атмосфери свята, яким пронизане було все місто. Ми отримали неперевершений заряд енергії, познайомилися з цікавими людьми, запозичили нові пісні та колядки і з цим чудовим багажем повернулися до Уплатного. Вже 13 січня учасники гурту «Забава» щедрували своїм землякам, несучи в кожну оселю радість та добро. Народні традиції – це те джерело, яке за жодних обставин не повинно міліти, а ми разом з аматорами  інших закладів культури якраз наповнюємо його живою водою, додаючи колориту сьогодення».
       Дата публікації: 16.01.2020 | Перегляди. 263 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

29 травня 2020 року  в Близнюківському Будинку дитячої та юнацької творчості завершено конкурс малюнків на тему: «Світ очима дітей», серед учнів закладів загальної середньої освіти  району та вихованців Близнюківського БДЮТ, присвячений   Міжнародному дню захисту дітей. 
01.06.2020 | Перегляди. 2 | Категорiя: Новини району

Наприкінці листопада 2019 року до відділу надання соціальних послуг у Близнюківському районі Лозівського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Ларін Сергій Анатолійович (на фото).Від початку звернення до служби зайнятості і до моменту працевлаштування безробітного супроводжував кар’єрний радник, який, після проведення первинного ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 37 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 130 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...