Нове життя Відкрити в собі талант ніколи не пізно
:

Відкрити в собі талант ніколи не пізно


Поділитися в соц.мережах.Серед жителів селища Близнюки є багато людей, обдарованих різноманітними талантами.

Серед них і Пажин Іван Гаврилович.Народився цей чоловік у 1942 році в селищі міського типу Краснопавлівка.

Його батько загинув на фронті під час Другої світової війни, а мама виховувала п’ятеро хлопчиків самотужки. Про своє дитинство Іван Гаврилович  згадувати не любить, бо овіяне воно сумом, постійним голодом та безвихіддю. Сьогодні ні мами, ні братів вже немає на цьому світі, але спогади назавжди залишаються в пам’яті. 

Коли Ваня був маленьким, то часто допомагав мамі по господарству. Особливо йому подобалось разом з рідненькою ліпити пиріжки чи вареники, бо то були найщасливіші хвилини, коли ненька була поруч, коли можна було до неї доторкнутися і хоч трішки поговорити, адже за важкою роботою у багатодітної матері на виховання дітей часу зовсім не було. Мабуть, саме тому  чоловік і зараз любить готувати улюблені з дитинства страви: вареники, деруни,  пекти хліб тощо. 

Доля Івана Гавриловича не балувала, але викувала в ньому сильний характер та обдарувала багатьма талантами. Працювати довелося і в закладах культури, де оформлював афіші та стенди, і в будівельних організаціях Близнюківського району, до якого доля його спрямувала у 80-тих роках минулого століття.

Тут він живе і зараз, ведучи доволі активний спосіб життя та підтримуючи фізичну форму в нормі. Герой нашої розповіді  обожнює грати на баяні та захоплюється шашками, бере участь в художній самодіяльності та в спортивних змаганнях. Він щодня  займається фізичними вправами та обливається холодною водою. А нещодавно відкрив у собі ще один талант.

Будучи віруючою людиною, яка читає і розуміє Біблію, вирішив зробити картину з гіпсу «Господь омиває ноги учням». Насправді, втілити ідею в життя чоловік довго не наважувався, бо розумів, наскільки це довготривалий і кропіткий процес. Втім, робота почалася! Спочатку треба було збільшити та намалювати ескіз,  потім виліпити із пластиліну Господа і дванадцять учнів, при цьому передавши характер та погляди учасників події. Наступним етапом було виливання форми із гіпсу та інших компонентів, і врешті-решт все вийшло.

Сьогодні Іван Гаврилович Пажин пишається своєю роботою, на яку надихнула його щира віра та на яку витратив так багато часу та сил.
Дата публікації: 04.05.2020 | Перегляди. 88 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 118 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...