Нове життя Культура
:

Культура


Поділитися в соц.мережах.Останні дні зими були плідними для учасників танцювального клубу  Sky Hall. Адже 26 юних танцівників показували свою майстерність на паркеті Харкова у 30 категоріях. 
Так, Аліса Чупікова виборола 2 місце серед 15 учасників з Харкова, Дніпра, Лубнів, Новомосковська  тощо. На конкурсі були діти із Софіївки ,і Садового, Новоукраїнки і Близнюків, які хвилювалися, але дуже старалися.  То результати наступні: 
Категорії Дебют і Атестація: перші місця – Апілат Тетяна, Галаган Єлизавета, Деняк Анастасія, Заборонюк Юлія, Зубашева Мілана, Касьяненко Юлія, Тримбицька Мілана (отримала два перших місця), Трофименко Марія; другі місця – Бондаренко Вероніка (двічі срібний призер), Неділя Іван та Гіберт Марія, Шульга Діана, Савісько Катерина.
Категорія Н клас: ¼ фіналу – Земляна Інна, Зезекало Ярослава, Жукова Олександра; ½ фіналу – 

Дата публікації: 10.03.2020 | Перегляди. 57 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.Саме тому напередодні, 6 березня в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

Дата публікації: 07.03.2020 | Перегляди. 52 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

Національний кубок з хореографії «Барви Європи - Київ 2020» відбувся 15 лютого. Серед численних учасників різних вікових груп, які змагалися в різноманітних номінаціях, були і вихованці Олени Мухіної - молодша середня група танцювального ансамблю «Ритм», що працює при Близнюківському районному Будинку культури.Юні «ритмівці» вибороли третє призове місце в номінації «Сучасний естрадний танець» та, ставши дипломантами престижного конкурсу, повернулися задоволеними до рідних Близнюків. «Участь «Ритму» у Національному кубку з хореографії «Барви Європи» – це ще одна сходинка до майстерності моїх вихованців, - розповідає тренер О.Мухіна. - Звичайно, нам ще треба багато працювати, щоб досягти кращих результатів, але я вірю у своїх учнів, у їхню 

Дата публікації: 24.02.2020 | Перегляди. 137 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

Вихованців Олександра Аніскіна з танцювального клубу Sky Hall запросили на Відкритий чемпіонат Харківської області та м.Харкова, де проходили відбіркові змагання на чемпіонат України зі спортивного бального танцю. Всього цей конкурс зібрав на паркеті понад 800 учасників, які доводили перед прискіпливою фаховою суддівською колегією свою майстерність. В результаті з кубками чемпіонів до Близнюків повернулися Іван Неділя, якому 12 лютого виповнилося 8 років, першокласниця Марія Гіберт та учениця 6 класу Близнюківського ліцею Тетяна Апілат. Чим старші діти, тим вимоги до них вищі, то значним досягненням стало і третє призове місце категорії Н, яке виборола Аліса Чупікова.

Дата публікації: 17.02.2020 | Перегляди. 107 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

15.02.2020 в Софіївському СБК відбувся вечір відпочинку на тему : "На крилах кохання ".Аматорський колектив "Файні Пані" вітав гостей та жителів села.День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.Всі гості мали змогу взяти участь в конкурсах ,ніхто не залишився без подарунка .
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм провели час .
Дата публікації: 17.02.2020 | Перегляди. 117 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

14 лютого в Софіївській сільській бібліотеці - філії було по особливому світло, радісно, романтично та людно, адже сьогодні такий романтичний день - День Святого Валентина. До цього свята було підготовлено книжкову виставку-інсталяцію «Нехай кохання править світом», а також літературний стенд "Інтимна лірика Ліни Костенко». Відвідувачі мали змогу почитати вірші, обрати собі книгу по душі. Ізюминкою цього дня було «Бібліопередбачення». Читачі бібліотеки - від малого до дорослого, витягували червоні свиточки, в яких були цитати про кохання  від письменників та поетів. Кожен, хто читав передбачення, ставав трішки щасливішим і радіснішим, що було видно з їхніх облич. Також для кожного була заготовлена цукерка - валентинка з сердечком, яка передає атмосферу сьогоднішнього 

Дата публікації: 15.02.2020 | Перегляди. 149 | Коментарі. 0 | Категорія: Культура

С Т О Р І Н К И:1 2

ВСЬОГО НОВИН: 9

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД10.03.2020 | Перегляди. 57 | Категорiя: Культура

Останні дні зими були плідними для учасників танцювального клубу  Sky Hall. Адже 26 юних танцівників показували свою майстерність на паркеті Харкова у 30 категоріях. 
Так, Аліса Чупікова виборола 2 місце серед 15 учасників з Харкова, Дніпра, Лубнів, Новомосковська  тощо. На конкурсі були діти із Софіївки ,і Садового, Новоукраїнки і Близнюків, які хвилювалися, але дуже ...

07.03.2020 | Перегляди. 52 | Категорiя: Культура

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.Це по-справжньому світле ...