Нове життя Земля виштовхує зброю на поверхню
:

Земля виштовхує зброю на поверхню


Поділитися в соц.мережах.В селі Олександрівка Бурбулатівської сільської ради місцева жителька, яка живе в будинку матері, чекала на гостини сина, щоб допоміг по господарству, бо город прибирати треба.

Так вже сталося, що син захоплюється пошуком монет металошукачем, то вийшов 13 вересня на город металошукач випробувати і…наткнувся на смертоносну знахідку.

Добре, що люди не стали самостійно розривати і переносити знайдене, а відразу зателефонували до Близнюківського районного сектора ГУ ДСНС.

Працівники сектора відреагували миттєво, і для проведення ідентифікації  вибухово-небезпечних предметів на місце події виїхав провідний інспектор Іван Сєрий. Він розповідає:
«По приїзду на місце подї було встановлено, що знайдено артилерійський снаряд часів Другої світової війни калібру 88мм. То я відразу подав заявку до головного управління ДСНС, щоб залучити  піротехнічний підрозділ для знищення вибухово-небезпечних предметів, прийнявши відповідні міри та провівши роз’яснювальну роботу серед місцевого населення. Хочу наголосити, що у 2020 році – це вже третя заявка стосовно виявлення ВНП у Близнюківському районі, земля поступово виштовхує зброю на поверхню, чистячи давні рани».
Наступного дня на підривному майданчику піротехнічною службою ДСНС було ліквідовано сім протитанкових мін Тmi-42 і сорок два артилерійські снаряди 88 мм. Ось такий арсенал з часів Другої світової війни знаходився на території приватного домоволодіння.

Близнюківський РС ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до всіх мешканців Близнюківщини: при знаходженні вибухонебезпечних предметів негайно повідомляйте про знахідку на гарячу лінію ДСНС за номером 101та в Національну поліцію за номером 102.
Дата публікації: 16.09.2020 | Перегляди. 65 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

27.10.2020 | Перегляди. 8 | Категорiя: Нашi бесiди

Головне управління статистики у Харківській області інформує.У січні–вересні 2020 р. у господарствах усіх категорій Харківської області виробництво м’яса (у живій масі) порівняно з відповідним періодом минулого року  збільшилось на 0,1% і склало 92,1 тис. т. Водночас  зменшилось виробництво яєць птиці свійської на 4,5%  і склало 535,0 млн. шт, молока – на 4,1% (379,4 тис. т), ...
27.10.2020 | Перегляди. 7 | Категорiя: Право знати

Розпочато процедуру ліквідації Головного управління ДПС у Харківській області
До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 20.10.2020 по Головному управлінню ДПС у Харківській області внесено запис про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної ...


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД18.10.2020 | Перегляди. 33 | Категорiя: Культура

Десятого жовтня у Харкові відбувся міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Grand Music Fest». Серед номінацій були наступні: вокал, хореографія, інструментальна музика, розмовне мистецтво, театри мод і модельні агентства, цирк.Участь у фестивалі взяли і учасники колективу «Забава» Уплатнівського сільського будинку культури (художній керівник Л.Каменева), які стали лауреатами ...
25.09.2020 | Перегляди. 227 | Категорiя: Культура

19 вересня 2020  відбувся  відкритий чемпіонат  м.Харкова зі спортивних танців, в якому взяли участь і вихованці Близнюківського БДЮТ.За результатами конкурсу : Трофименко Маша - 1 місце, Кубок ( Юніори 1+2 Чемпіон Соло) ; Тримбицька Міла - 2 місце (  Ювінали І Чемпіон Соло);Зезекало Ярослава -  1 місце та кубок ( Ювінали 2 Н Соло) та  виконала умови для присвоєння 3 ...