Нове життя Пресвипуск до Дня автомобіліста і дорожника
:

Пресвипуск до Дня автомобіліста і дорожника


Поділитися в соц.мережах.Щорічно в останню неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства – День автомобіліста і дорожника.

У 2020 році це свято припадає на 25 жовтня.

Діяльність автомобільного транспорту та якість доріг відіграють важливу роль в сучасному суспільстві та є показниками розвитку будь-якої держави.

Водії громадського транспорту, вантажних і спеціалізованих машин, будівельники доріг та працівники ремонтних служб щодня беруть на себе відповідальність за життя і здоров'я пасажирів та пішоходів, збереження та оперативну доставку вантажів, безпеку на дорозі.

У січні–вересні 2020 року автомобільним транспортом області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) було перевезено 7,7 млн.т вантажів і 38,2 млн. пасажирів. За цей період виконано вантажообіг автомобільного транспорту в обсязі 1,8 млрд.ткм і пасажирообіг –570,9 млн.пас.км.

Вітаємо усіх, чия діяльність пов’язана з автомобільним транспортом та дорожнім господарством. Щиро бажаємо нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи. Нехай дорога буде легкою, а вдома завжди чекають рідні та близькі.


Заступник начальника
Головного управління статистики  у Харківській областіМарина ТУР

Дата публікації: 23.10.2020 | Перегляди. 443 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1850 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1852 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 2085 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 2092 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...