Нове життя Нашi бесiди
:

Нашi бесiди


Поділитися в соц.мережах.



25 жовтня ми обиратимемо голову Близнюківської селищної ради та депутатів селищної, районної і обласної рад. Тобто, прийшовши на виборчу дільницю, ВИ отримаєте 4 виборчі бюлетені. Давайте розберемося, як заповнити їх, щоб Ваш голос був врахований і Ви не зіпсували бюлетень.Для голосування за Близнюківського селищного голову Ви отримаєте бюлетень світло-рожевого кольору, в якому розміщено прізвища чотирьох кандидатів на цю посаду, згідно із результатом жеребкування (Володимир Вікторович Бреус, Сергій Сергійович Володченко, Геннадій Степанович Король, Вікторія Іванівна Малихіна). Вам належить поставити позначку (галочку чи будь-яку іншу) напроти кандидата, якого б Ви хотіли бачити очільником нашої громади.

Дата публікації: 19.10.2020 | Перегляди. 586 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

З 30 вересня по 3 жовтня в м. Нествед (Данія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту.
За підсумками змагань в командному заліку збірна України посіла першу сходинку, як серед юніорів, так і серед дорослих, здобувши 56 золотих нагород. Членом збірної України з 2016 року є  вихованець Тараса Андрійовича Осипи наш земляк В’ячеслав Шудров, який виборов чотири золотих медалі. Саме з ним піде далі наша розмова. - В’ячеславе, ми пишаємося Вашими значними досягненнями в спорті, адже Ви впевнено прямуєте вперед, щоразу показуючи все кращі результати. Як Вам вдається поєднувати навчання на четвертому курсі  юридичного університету та виснажливі тренування?

Дата публікації: 18.10.2020 | Перегляди. 242 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Покров, або Покрова, є одним з найважливіших свят православ'я. В Україні цей день є вихідним.
Щороку 14 жовтня православні віруючі відзначають велике свято - Покрову Пресвятої Богородиці.
В Україні в цей день також святкують День захисника, який є додатковим вихідним. Між цими святами є історичний зв'язок.Історія свята.Покров символізує заступництво Діви Марії за всіх Її чад перед Господом.Згідно з переказами, в 910 році Богородиця явилася схиленою в молитві у Влахернському храмі в Константинополі. Люди просили звільнення від ворогів, які оточили місто.Діва Марія почала благати Бога за християн і покрила людей в храмі своїм омофором на знак того, що бере їх під свою опіку. Вважається, що завдяки захисту Богородиці буря розкидала кораблі 

Дата публікації: 14.10.2020 | Перегляди. 347 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

З 24 вересня призначено тимчасово виконуючим обов’язки військового комісара Близнюківського РВК Олексія Миколайовича Горбенка, який у свій час служив у прикордонних військах. Пізніше  був призваний по мобілізації до Лозівського об’єднаного військового комісаріату, а потім переведений до новоствореного Близнюківського РВК на посаду заступника військового комісара – начальника мобілізаційного відділення. Так і працює у Близнюках, сумлінно виконуючи свої посадові обов’язки. Сьогодні розмова піде саме з новопризначеним очільником Близнюківськго військового комісаріату.  
- Олексію Миколайовичу, скажіть, будь ласа,  скільки юнаків з Близнюківщини у цьому році призвано на строкову службу?

Дата публікації: 10.10.2020 | Перегляди. 238 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Звернення генерального директора КНП "Близнюківський РЦПМД" Геннадія Павлюка
Шановні земляки! Звертаюся до кожного з вас із проханням твердо дотримуватися всіх норм карантинних обмежень, пов’язаних із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVІD-19, бути виваженими, обережними та відповідальними!Вірус розповсюджується досить швидкими темпами. З початку епідсезону зареєстровано 34 особи з підтвердженим COVІD-19. Станом на 07.10.2020 на контрольованій самоізоляції та лакуванні знаходиться 59 осіб, з них з підтвердженим COVІD-19 – 22 особи: на амбулаторному лікуванні – 21 особа, стаціонарно – 1 особа, 37 осіб – контактні з хворими. Наразі, нажаль, маємо і летальні випадки серед жителів нашого району – їх 2.

Дата публікації: 08.10.2020 | Перегляди. 794 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

До місцевих бюджетів надійшло 12,6 млрд гривень.За 9 місяців  2020 року місцеві бюджети Харківщини поповнилися на 12631,1 млн грн, що на 195,8 млн грн більше минулорічного показника. Доведене завдання виконано у повному обсязі, додатково отримано 680,7 млн гривень.
Зокрема за вересень забезпечено збір платежів у сумі 1 402,1 млн грн, що на 133,1 млн грн, або на 10,5% більше ніж за вересень 2019 року. Основним джерелом надходжень до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень - вересень  2020 року   надійшло 7 572,9 млн грн цього податку. У порівнянні з минулим роком забезпечено приріст надходжень на 249,6 млн  гривень.
Крім того, до місцевого бюджету надійшло:

Дата публікації: 08.10.2020 | Перегляди. 254 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 5 6 78 9 10 11 ... »» ... 13

ВСЬОГО НОВИН: 75

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД



20.11.2020 | Перегляди. 1624 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...