Нове життя Нашi бесiди
:

Нашi бесiди


Поділитися в соц.мережах.На сьогоднішній день в Близнюківському районі мешкає 205 громадян,постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них учасників ліквідації наслідківаварії на ЧАЕС 87 чоловік, потерпілих - 63, потерпілих дітей – 37, дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою –18.
Всі вони перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення Близнюківської районної державної адміністрації та користуються пільгами відповідно до чинного законодавства. В 2020 році з державного бюджету на виконання програми по соціальному захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виділено передбачено кошти в сумі 236,1 тис. грн.

Дата публікації: 11.12.2020 | Перегляди. 265 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Юлія Іванівна Іваненко (депутат Близнюківської селищної ради).Народилася у 1982 році в Близнюках. Закінчила Кам’янець-Подільську школу. Має дві вищих освіти за спеціальностями - «правознавство» та «державне управління». Працювала у виконавчій службі Близнюківського управління юстиції, слідчим Близнюківського районного відділу міліції, помічником голови Близнюківського суду, в реєстраційній службі управління юстиції. Наразі очолює відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Близнюківської райдержадміністрації. Заміжня, виховує двох донечок.

Дата публікації: 07.12.2020 | Перегляди. 324 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Волков Михайло Юрійович.Народився у 1991 році у Близнюках. Закінчив Харківський педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю «вчитель історії». Працював у відділі культури Близнюківської райдержадміністрації зберігачем фондів та спеціалістом з охорони культурної спадщини. Також за сумісництвом викладав історію в Алісівській школі. Наразі є учителем історії Берестівської ЗОШ І-ІІІст. Є автором монографії «Нарис з історії Близнюківщини», розвиває Ютюб-канал, де розповідає про історичне минуле нашого краю. Неодружений.
- Не знаючи минулого – не створимо майбутнього. І це не просто слова, а факт! Сьогодні я не знаю, чого мені, молодій людині, очікувати завтра, не те що будувати плани на майбуття. 

Дата публікації: 29.11.2020 | Перегляди. 336 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Зі стародавніх часів у всьому світі народ дбайливо ставився до дарів природи, які дозволяли людству вижити. А головним завданням мисливців є відновлення популяцій диких тварин для подальшої можливості займатись улюбленою справою.Втім, до цього часу  усі спроби через зміну законодавства покращити умови для ведення мисливського господарства залишаються лише спробами.  Мисливська галузь України не просто не розвивається, а деградує. Як результат, браконьєрство досягло нечуваних масштабів. Якщо порахувати кількість таких копитних як лось, олень, козуля і кабан, з 2011 року плюс нормативний приріст та за мінусом чисельності офіційно добутих тварин, то різниця (тобто з’їли браконьєри) становить 214 тисяч особин, що вдвічі більше, ніж добули офіційно.

Дата публікації: 27.11.2020 | Перегляди. 236 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

14 листопада в екстреному порядку проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Близнюківській райдержадміністрації. Цьому сприяла реєстрація факту масової загибелі домашньої птиці в приватному секторі громадян на території Новонадеждинської сільської ради. Під час обговорення даної ситуації напрацьовано дії фахівців ветеринарної служби відповідно до норм чинного законодавства. За результатами розгляду вищеозначеного питання складено протокол та прийнято відповідні рішення до виконання.

Дата публікації: 27.11.2020 | Перегляди. 198 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Незабаром відбудуться перші сесії новоствореної Близнюківської селищної ради та Лозівської районної, де приймати відповідальні рішення будуть вже ті депутати, яких ми обрали на місцевих виборах 25 жовтня. Слід зазначити, що кандидатами в депутати на цих виборах в досить великій кількості були молоді люди віком до 35 років. Дехто з них отримав мандат, дехто – ні, але кожен мав свою мету, представляючи програму дій, спрямовану на позитивні зміни в найближчому майбутньому рідного краю. То сьогодні піде розмова з нашими земляками, які на місцевих виборах представляли різні партійні осередки. Незважаючи на те, що партія і кандидат цьогоріч йшли на вибори як одне ціле, в політичні кулуари заглядати не будемо, а ось закулісся планів  молодих та амбітних близнюківців спробуємо озвучити.

Дата публікації: 22.11.2020 | Перегляди. 306 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 2 3 45 6 7 8 ... »» ... 13

ВСЬОГО НОВИН: 75

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...