Нове життя Нашi бесiди
:

Нашi бесiди


Поділитися в соц.мережах.Напередодні Різдва, 6 січня, християни східного обряду святкуватимуть Святвечір.
Про це повідомляє Укрінформ. Святвечір або Багата кутя – одне з найурочистіших християнських свят. Цей день – останній день Різдвяного посту, тому й страви мають бути пісними. Вважається, що на столі має бути 12 пісних страв, на честь 12 учнів Христа. Вживати скоромне, тобто м’ясо, рибу, молочні продукти, можна з початком Різдва – 7 січня.У різних регіонах України у звичаях святкування Святвечора були деякі відмінності, але всюди існував обряд, пов’язаний з приготуванням першої куті. Її називали Багатою, оскільки, крім неї, готували ще одинадцять пісних страв, серед яких обов’язково мали бути борщ, риба, гриби, пироги з квасолею й капустою, картопля та узвар.

Дата публікації: 06.01.2021 | Перегляди. 160 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Як показали результати десятого туру агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, що його здійснили фахівці «Інституту охорони ґрунтів України», у нашій державі скорочуються площі з нейтральною реакцією лужного середовища та зниження вмісту гумусу в ґрунті.Про це розповіла вчений секретар Державної установи «Держґрунтохорона» Світлана Романова.«За результатами обстеження, понад 19% ґрунтів є кислими, 57,3% – близькими до нейтральних і нейтральними, 23,6% – лужними. Середній показник кислотності ґрунтів України становить 6,39, що відповідає нейтральній реакції ґрунтового розчину», – зазначила Світлана Романова.

Дата публікації: 06.01.2021 | Перегляди. 114 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

До уваги!
Управління соціального захисту населення повідомляє, що з 1 січня 2021 року заяви на призначення соціальних допомог, житлових субсидій та пільг з необхідними документами приймаються виключно уповноваженими особами Близнюківської селищної ради за адресою: смт. Близнюки вул. Свободи, 30 каб. 1 (перший поверх).Мешканцям сільських населених пунктів для подання заяв на призначення соціальних допомог, житлових субсидій та пільг з необхідними документами слід звертатися до уповноважених осіб сільських рад, які реорганізуються.Звертаємо увагу, що приймання документів здійснюється в приміщеннях сільських рад, що реорганізуються!

Дата публікації: 31.12.2020 | Перегляди. 150 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

З настання морозів на водоймищах району з’явився лід. Зросла ймовірність провалитися під лід. Тож необхідно додержуватись правил поведінки на льоду.При переході через водойму знайдіть для початку стежку або сліди на льоді. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху. Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць:лід може бути неміцним біля стоку води (наприклад, із ферми);тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу - під снігом лід завжди тонший;тонкий лід і там, де б'ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку;особливо обережно спускайтеся з берега, лід може нещільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря.

Дата публікації: 24.12.2020 | Перегляди. 172 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

З початку запровадження карантинних заходів фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено 60685 перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог. За результатами перевірок надано 15408 приписів (пропозицій), оштрафовано  1210 відповідальних осіб.  Проінформовано органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи.Всього за попередній тиждень здійснено 929 перевірок, в т.ч.:— закладів  громадського харчування — 66, порушення виявлені на 16 об’єктах,  за результатами видано 16 приписів та пропозицій,  оформлено 1 протокол, проінформовано органи місцевої влади-1;

Дата публікації: 22.12.2020 | Перегляди. 158 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У багатьох можуть виникнути сумніви: навіщо потрібне це свято, якщо є 26 квітня – Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, і чому саме 14 грудня вибрано для вшанування учасникяв ліквідації? Справа в тому, що 3 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйновани четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а  14 грудня в газеті «Правда» надруковано повідомлення про те, що держкомісією прийнято в експлуатацію комплекс захисних споруд. Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора.

Дата публікації: 14.12.2020 | Перегляди. 264 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

С Т О Р І Н К И: 1 2 34 5 6 7 ... »» ... 13

ВСЬОГО НОВИН: 75

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1363 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1363 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...