Нове життя Нашi бесiди
:

Нашi бесiди


Поділитися в соц.мережах.Кашлюк  – гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі, яке викликається Bordetella pertussis, має циклічний затяжний перебіг, характерним симптомом якого є спазматичний нападоподібний кашель. Заразитися кашлюком можна тільки від хворої людини або бактеріоносія. Сприйнятливість до кашлюку дуже висока.Ускладнення – пневмонія, гострий ларингіт із стенозом гортані, бронхіоліти, енцефалопатії, судоми, крововиливи у головний мозок, зупинка дихання, носові кровотечі, пупкова та пахова грижа.У групі особливого ризику знаходяться діти раннього та дошкільного віку, які не були щеплені або не хворіли. Діти, які мають щеплення проти кашлюку, також можуть хворіти, однак захворювання протікає у легкій формі.

Дата публікації: 12.08.2020 | Перегляди. 335 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Впродовж останнього тижня спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області в посівах кукурудзи на 19% обстежених площ відмічене продовження живлення гусениць стеблового кукурудзяного метелика з пошкодженням ними 2,9-7% рослин та 1,3-3% качанів; гусеницями листогризучих совок (бавовникової совки) заселено 3,2-4% рослин на 8% площ. Злакові цикади мали поширення на 75% обстежених площ за чисельності 3,0-6 екз. на кв.м. Також на 20% обстежених площ посівів кукурудзи відмічені смугасті хлібні блішки за чисельності 2,3-5 екз. на кв.м, а злакові попелиці заселяли 2,5-17% рослин на 96% обстежених площ. На 6-7% площ 2,7-5% рослин кукурудзи уражувались гельмінтоспоріозом та 1-2% рослин — пухирчастою сажкою.

Дата публікації: 10.08.2020 | Перегляди. 455 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Питання вакцинації є і залишається актуальним як для всієї України, так і для нашої області. Пандемія коронавірусної інфекції (COVID-19) внесла у суспільство певний страх та невизначеність. Зокрема, це стосується рутинної вакцинації у теперішніх умовах загальнодержавного карантину.Відповідно до рекомендацій ВООЗ, не рекомендується переривання імунізації, оскільки зниження показників охоплення профілактичними щепленнями – це ризик ймовірності виникнення спалахів вакцинокерованих інфекцій (кір, дифтерія, кашлюк та ін.). Будь-які наступні спалахи призводять до перенавантаження системи охорони здоров`я, яка насьогодні і так виснажена попередньою епідемією кору.

Дата публікації: 06.08.2020 | Перегляди. 470 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

С Т О Р І Н К И: 1 ... «« ... 10 11 1213

ВСЬОГО НОВИН: 75

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...