Нове життя Корупція і беззаконня – мої головні вороги
:

Корупція і беззаконня – мої головні вороги


Поділитися в соц.мережах.З сьомого квітня приступив до роботи на посаді голови Близнюківської райдержадміністрації Сергій Володченко. В непростий час довелося йому очолити гілку виконавчої влади Близнюківщини, але молодий ентузіазм, досвід роботи в органах місцевого самоврядування та бажання розв’язати наболілі давні проблеми, що мають місце в нашому районі, - є стимулом до плідної роботи. То про те, яке  враження за ці два тижні сформувалося у голови РДА про роботу апарату  та про найближчі плани на майбутнє розповідає Сергій Володченко.

- Сергіє Сергійовичу, наразі у Близнюківському районі чимало проблем та незавершених справ. Вирішення яких питань будуть в пріоритеті подальшої роботи?

- На сьогодні я бачу вісім пріоритетних питань – вісім кроків на шляху до помітних кардинальних змін.
 1.Вжити вичерпних заходів по завершенню робіт та введення в експлуатацію у 2020 році двох об’єктів будівництва і реконструкції, а саме: «Реконструкція нежитлового приміщення банку «Україна» для розміщення дошкільного навчального закладу» за адресою: вул. Комсомольська, 35, смт. Близнюки Харківської обл. (коригування)»; «Будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини по вул. Шевченка, 28-Б в с. Самійлівка Близнюківського району Харківської області».
2. Провести роботу по оптимізації видатків коштів місцевого (районного) бюджету. Вивільнені кошти в сумі 410,0 тис. грн спрямувати на фінансування закладів первинної та вторинної ланки медицини, в тому числі медикаменти та заходи, спрямовані на запобігання та поширення коронавірусної хвороби  COVID-19.
3. За рахунок співпраці із платниками податків та ДПС забезпечити виконання доходної частини районного бюджету не менш 105% (орієнтовна сума 780,0 тис. грн.), які спрямувати на введення в дію та забезпечення функціонування ДНЗ за адресою вул. Незалежності (Комсомольська), буд. 35.
4. Вжити заходів початку та продовження фінансування (а відтак – виконання робіт по реконструкції) наступних об’єктів:  «Капітальний ремонт КЗ Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області за адресою вул. Ю. Старостіна, 2, смт. Близнюки Харківської області»; «Капітальний ремонт головного фасаду будівлі Близнюківського районного Будинку культури за адресою: смт Близнюки, вул. Б. Хмельницького, буд. 2; «Капітальний ремонт покрівлі КЗ «Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області» за адресою:  вул. Ю. Старостіна 2, смт. Близнюки»; «Реконструкція комплексу будівель комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» за адресою: смт. Близнюки, вул. Калинова, 3 (коригування)».
5.  Сприяти індивідуальному будівництву та введенню житла в експлуатацію у 2020 році у обсязі не менше 300 кв.м.
6. У 2020 році у закладах загальної середньої освіти району забезпечити впродовж року педагогічним працівникам за рахунок освітянської субвенції всіх виплат, відповідно до Закону України «Про освіту», а саме: виплати на оздоровлення в розмірі 100%, надбавки за престижність праці педагогічних працівників в розмірі 30%, щорічну грошову винагороду за сумлінну працю в розмірі до 100%.
7. За рахунок залишків коштів освітянської субвенції у 2020 році виконати в закладах загальної середньої освіти району роботи  з протипожежного захисту на суму 1462,999 тис. грн.
8. На перше місце – людина (як особистість), її життєзабезпечення, розв’язання піднятих проблем та завдань ( в першу чергу на захист прав, свобод та законних інтересів) , визначених діючим законодавством.

 - Жителі Близнюківщини з нетерпінням очікували Вашого призначення, тому від Вас чекають якихось термінових кардинальних змін. Що можете сказати з цього приводу?

- Наразі я ознайомлююся з ситуацією в кожній сфері життєдіяльності як району в цілому, так і підрозділів райдержадміністрації зокрема. Розумію, що якісь очікування стосовно моїх кардинальних дій у близнюківців є, але робити поспішні висновки,  не вивчивши детально ту чи іншу ситуацію, не буду. Зазначу тільки, що кадрові питання вирішуватимуться якнайшвидше, як тільки повністю вивчу стан справ в адміністрації. Запевняю, що докладаю для цього максимум зусиль і планую зробити все в якомога стислі терміни, бо часу на довгі роздуми та розкачку в мене просто немає. 
Також хочу наголосити, що готовий почути кожного, хто хоче співпрацювати зі мною, в кого є бачення роботи в команді. 

Зрозуміло, що людей зупиняє  усвідомлення часового проміжку, який є у нас: чи це півроку до місцевих виборів у жовтні, чи робота до 2024 року. 

Також  не хочу можливі недоліки у своїй роботі, якщо вони будуть, переадресовувати на тих, хто працював раніше.  Якщо в багатьох питаннях я вже розібрався, то відкритим залишається діяльність відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА. 

Є багато незрозумілих для мене речей, то, щодня спілкуючись із керівником відділу та профільним заступником, я вимагаю чіткої звітності стосовно закупівлі вугілля, пально-мастильних матеріалів та продуктів харчування для дітей. 

Вже місяць як всі освітні заклади району не працюють через введення карантинних обмежень, і повинна б бути значна економія ресурсів для використання їх у наступному навчальному році, однак, на сьогодні в мене точних розрахунків немає. Поки що я доручив призупинити закупівлі вугілля до повного роз’яснення ситуації. 

Мабуть, слід додати, що від керівників всіх відділів та управлінь РДА я вимагаю виконувати свою роботу так, щоб будь-який громадянин, переступивши поріг адмінбудівлі, міг отримати весь спектр необхідних послуг, не відвідуючи лабіринти кабінетів.

Також наголошу: корупція і беззаконня – мої головні вороги, тож заздалегідь прошу не турбувати мене з цих питань.

- Під час Вашого представлення було наголошено на необхідності визначення місця обсервації для місцевих жителів, які відвідували країни інфекційного ризику. То чи зроблено вже вибір?

- Вирішено виділити для місця обсервації колишнє інфекційне відділення Близнюківської районної лікарні, де зараз розташовано відділення паліативної допомоги. Наразі працюємо над завершенням облаштування місця обсервації.

- Завтра Великдень, люди традиційно підуть святити паски, незважаючи на карантинні обмеження. Чи проведена робота з священниками стосовно відміни цього дійства?

- Віра – це дуже тонка грань, вибір якої може зробити тільки сама людина. І вплинути на це, на мою думку, неможливо. Втім, з настоятелем Свято-Іллінського храму отцем Олексієм відбулося спілкування на рівні моїх заступників, під час яких обговорювалися заходи щодо обмеження участі прихожан у храмових святах під час карантину. 

Будемо надіятися, що віряни з розумінням поставляться до ситуації, що склалася на території всієї України, і при цьому захистять себе та своїх рідних від коронавірусної інфекції COVID-19.
 Користуючись нагодою, я  щиро хочу привітати всіх жителів Близнюківщини з Великодніми святами, побажати кожному міцного здоров’я, мирного неба та особистого щастя. 

І в черговий раз наголошу: будьте розважливішими, бережіть себе та своїх рідних, дотримуйтесь санітарних норм та рекомендацій, які дають нам компетентні фахівці,  і все буде добре.


Записала 
Ірина ВОРОНКІНА

Дата публікації: 21.04.2020 | Перегляди. 60 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: Новини Харківщини

Особливості проведення тестування в умовах карантину голова ХОДА Олексій Кучер обговорив з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександром Сидоренком.
Робоча зустріч відбулась 26 травня.Як було зазначено, порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. ...

28.05.2020 | Перегляди. 5 | Категорiя: В Україні

Підтримка українського виробника є пріоритетним завдання у програмі стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду у середу.«Перша частина програми називається захист українських товарів, робіт, послуг від їх імпортних альтернатив. Здоровий економічний націоналізм це є стратегія ...

ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 32 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 119 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...