Нове життя 14 лютого в житті мешканців Близнюківщини
:

14 лютого в житті мешканців Близнюківщини


Поділитися в соц.мережах.Вже завтра закохані пари по всьому світу будуть відзначати своє «професійне» свято - День святого Валентина.

Святкування 14 лютого має давню історію і свої традиції, дотримуватися яких намагаються багато людей до сьогоднішнього дня.

Анна та Андрій Дудченки   
    
-Для нас 14 лютого – День особливий, бо саме в цей лютневий день у 2003 році відбулося наше перше побачення! Історія знайомства напрочуд банальна. Напередодні Дня святого Валентина серед юрби спільних друзів ми опинились за одним столиком в кафе «Калинка». Погляди, посмішки і стукіт сердець. Це, мабуть, все, що зараз можемо пригадати. Наступного дня ми вже разом зустрічали День закоханих. Відтоді й пішла традиція святкувати цей день, бо вже через два роки ми побралися,обвінчалися і перед Богом присяглися у коханні один до одного. Разом ми вже 17 років, маємо двох чарівних донечок: Дашу і Катю. А День святого Валентина став головним святом у нашій сім’ї.Олександр Сіротін

- Ми з дружиною познайомилися в соціальних мережах у 2013 році. Звати її Ольга і вона жила в селі Дуніне, а я з Новоолександрівки. Спочатку ми переписувалися, а перше спілкування відбулося саме 14 лютого. Ми почули голос один одного і, мабуть, відчули, що знайшли свої другі половинки. Разом ми вже вісім років.

У кожного з нас це другий шлюб, маємо дорослих дітей. Зараз я із впевненістю можу сказати, що ніколи не пізно змінити свою долю, головне - вірити в щастя і воно обов’язково постукає у ваше вікно.

Я у 55 років щасливий юнак, закоханий у свою дружину, яку люблю балувати і уважно слухати, а  14 лютого – в День святого Валентина намагаємося один одному зробити якийсь приємний сюрприз.
Олександра Білик

- Дійсно, це незвичайний день. Два роки тому, 14 лютого, після закінчення робочого дня, біля роботи на мене чекав мій коханий з букетом чудових квітів і подарунками! Це незабутнє враження! А квіти простояли у вазі три тижні! Ось так.
Валентина Попенюк

- 14 лютого 1993 року у мене народився синочок Максим.  На той час  ми й не знали, що є таке свято – День закоханих, а ось через два роки по радіо я почула про День святого Валентина. То  щороку в нашій сім’ї 14 лютого величезне свято.
Аніта Злотая

-14 лютого ми з Сергієм почали зустрічатися і разом вже рік. Хоча спочатку цілих два роки придивлялись один до одного. Живемо в с.Шевченкове Перше і, звичайно, спільне фото також є. Тільки не хочу розголошувати...бо, як кажуть, щастя любить тишу.


Марина та Олексій Ухань

- П’ятнадцять років тому ми одружилися, а почали зустрічатися саме 14 лютого. То щороку в цей день при свічках у нас романтична вечеря. Навіть наші діти – дев’ятирічна Даша та дворічна Настя з нетерпінням чекають цього дня.

Дар’я Синиця

- У 2020 році  14 лютого нас з синочком Єфімом виписали з пологового будинку. То для нас цей день є подвійним святом, якого з нетерпінням очікує й наша старша донечка Васіліса.

Любов Дробітько

-14 лютого 2014 року народилася моя онучка Владислава (на фото). Їй зараз сім рочків. І вона з нетерпінням очікує подарунків від бабусі.

І це чудово, коли звичайний начебто день стає чарівним від подій, які відбуваються в житті людей.
Дата публікації: 13.02.2021 | Перегляди. 1394 | Коментарі. 0 | Категорія: Нашi бесiди

Коментарів поки що немає!

Ваше ім'я *
Ваш Email *

Сума цифр праворуч: код подтвержденияОстаннi новини

24.02.2021 | Перегляди. 1390 | Категорiя: Право знати
Декларування 2021: Хто повинен задекларувати доходи, отримані в 2020 році
24.02.2021 | Перегляди. 1391 | Категорiя: Право знати


Місцеві бюджети Харківщини отримали 155,5 млн грн плати за землю

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що за січень 2021 року до  місцевих бюджетів  надійшло 155,5 млн грн земельного податку та орендної плати. Вказана сума перевищила надходження за січень ...ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...