Нове життя Якщо зміни - то тільки на краще!
:

Якщо зміни - то тільки на краще!


Доброго дня чи вечора,шановні читачі!
Сьогодні ви тримаєте в руках останній номер газети 2018 року, до кінця якого залишилося зовсім мало часу. Традиційно в ці дні, коли в організаціях гарячково поспішають завершити всі справи, коли працівники веселяться на корпоративних вечірках, а керівники підбивають підсумки зробленого за рік, приходить  бажання озирнутися назад і ще раз перегорнути 364 сторінки року, що минає. Давайте разом з вами зробимо це і ми. 

2018 –  це, першочергово і беззаперечно, рік високих досягнень наших дітей. Перемога кіногуртка «Крок» Близнюківського ліцею у Міжнародному дитячому фестивалі «Дитятко», їхня вже друга поїздка до столиці Європейської спільноти Страсбурга, а потім зустріч з Міністром  регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і спілкування з народним депутатом. Друге місце Клубу старшокласників «Точка зору» Будинку дитячої та юнацької творчості в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми».

Кращий літературний твір учня Криштопівського ліцею Іллі Городова на обласному конкурсі ім. М.С. Масельського. Диплом лауреатів І ступеня у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного та циркового мистецтва учасників колективу «Близнюківські тигри» і диплом лауреатів ІІ ступеня цього ж фестивалю танцювального колективу «Ритм».

Чудовий виступ  Ярославчика  Кисіля на обласному конкурсі «Слобожанські передзвони». Беззаперечна перемога оркестру народних інструментів Дитячої музичної школи на  відкритому обласному фестивалі оркестрів та інструментальних ансамблів малих форм. Перше місце вокального ансамблю «Краплинка» Дитячої музичної школи на V Всеукраїнському конкурсі-фестивалі музичного мистецтва «АРТ-ДОМІНАНТА».

Переможна робота Людмили Литвин на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». Участь юних художників Близнюківщини на виставці робіт «Надія Слобожанщини». Переможні твори учнів загальноосвітніх закладів району в конкурсі «Майбутнє моєї громади». Золоті та срібні медалі учасників танцювального клуба Sky Hall у Львові,  дипломи І рівня на Міжнародному хореографічному фестивалі –конкурсі національних культур.

Перемога учнів Близнюківського ліцею в обласному «Енерго-фестивалі». Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії  «Олімпус», в якій перемогу отримали близнюківські школярі. Професійні роботи учнів з нашого району - членів Малої Академії Наук України. Дитячі ініціативи учнів Близнюківського ліцею щодо проведення «Дня добра», «Свята прощання з літом», ландшафтного дизайну алей та привокзальної площі селища, розроблення і погодження проекту реконструкції Парку Cлави, робота в молодіжному трудовому загоні, цікаві подорожі Україною та Європою. Це далеко не повний перелік досягнень прогресивної молоді!

2018 – рік ювілеїв: 95 років з дня утворення Близнюківського району, 65 років Близнюківському дошкільному навчальному закладу «Теремок», 60 років Будинку дитячої та юнацької творчості, 50 років Близнюківській дитячій музичній школі, 50  -  Павлівському сільському клубу, 35 років ансамблю «Доярочка» Олексіївського сільського будинку культури, ювілейні дати створення деяких населених пунктів району, які відзначалися масовими, святковими та феєричними Днями села тощо.
2018 – це рік спортивних перемог наших земляків.

Вісім золотих медалей на чемпіонаті України з гирьового  спорту в Нікополі,  бронза, виборена гирьовиками на чемпіонаті Європи в Каунасі, впевнена перемога  у Всеукраїнських змаганнях на Кубок ядрового герцю – це заслуги вихованців Тараса Андрійовича Осипи. Перемога каратистів у змаганнях  Всеукраїнського рівня - Володимира Гололобова, Іллі Шаригіна, Іллі Пономаренка, Анастасії Огар. Впевнені кроки до розвитку сільського футболу і неперевершений результат футболістів з Уплатного.

Другий розіграш Великого Андріївського кубка з футболу у Криштопівці. Розвиток більярду в Софіївці. Вперше проведене у Близнюках спортивне свято «Біг для всіх». Родинне спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Розвиток хокею і  льодова арена для хокейних баталій, зроблена руками ентузіастів на чолі з Володимиром Козельським. А ще постійне зростання майстерності юних волейболісток, змагання з шахів та шашок, настільного тенісу, пляжного волейболу тощо.

2018 – рік вшанування людей праці. За Указом Президента України нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ст. голова районної організації «Союз Чорнобиль України» Валентина Подушко; отримала звання «Молодіжний лідер року» спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Манзюк; почесні відзнаки вручені учасникам бойових дій на сході України;  сторічний ювілей відзначив учасник бойових дій Другої світової війни Антон Лукич Червонець, а ще нагороди та відзнаки від районної та обласної влади активним, небайдужим людям нашого краю.
2018 – рік змін. Новий статус мають тепер деякі загальноосвітні заклади: на території району функціонують три ліцеї – Близнюківський, Криштопівський та Самійлівський. Першокласники навчаються за програмою Нової української школи. В світлі медичної реформи жителі району уклали декларації з сімейними лікарями. Близнюківська райлікарня отримала гуманітарну допомогу з Канади. 
В парку відпочинку у селищі можуть виступати самодіяльні гурти і цьогоріч концерт просто неба для близнюківців показав гурт «Татів капелюх». Вперше проведено «Ніч музеїв», а танцювальні флешмоби і концерти учасників клубу Sky Hall та ансамблю «Ритм» стають традиційними та збирають все більше прихильників. 

Районний центр зайнятості почав підпорядковуватися Лозовій. Реформа Укрпошти принесла зміни у сфері доставки періодики. Редакція газети «Нове життя» розширила коло своїх послуг і тепер ми робимо ще й магнітики, друкуємо фото та буклети. 

Без сумніву, позитивні зміни відбулися в кожній громаді, яка дбає про свій добробут та розвиток. Та головне – за рік, що минає, зріс ентузіазм та відповідальність місцевих жителів, що видно по їхньому ставленню до населених пунктів, де вони живуть. 

Це тільки частина тих досягнень, зрушень та змін, які відбулися за 2018 рік, дні якого не оминули й чорні події, як-то: введення воєнного стану, земельні сутички, недодумані реформи, неможливість працевлаштування, міграція молоді за кордон на заробітки та різке зниження народжуваності.

Однак, нам з вами жити й виконувати свої обов’язки перед державою, рідним районом і перед собою, адже рік новий традиційно принесе із собою як приємні, так і сумні події. 

В переддень Нового 2019 року як редактор газети рідного краю, газети, яка зберігає в собі традиції Близнюківщини майже 90 років, я хочу від імені колективу редакції привітати всіх наших читачів з роком прийдешнім.

Нехай всі досягнення наших земляків примножуються, а лелеки все частіше приносять щастя в домівки. Нехай наше життя стане стабільним і наповненим радісними моментами. Нехай мир панує на нашій рідній землі і в кожній родині, а Боже благословення буде супутником та захисником всім людям, які йдуть до інших з добром. 
Зі святом!

Ірина ВОРОНКІНА

08.03.2021
Поділитися в соц.мережах.


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД


Записей нет!