Нове життя Поговоримо відверто
:

Поговоримо відверто


Листопад. Час безупинно та стрімко відраховує миті, нагадуючи, що до кінця року залишилося два неповних місяці, а до кінця передплатної кампанії ще менше.
Можна багато писати та ще більше говорити про проблеми, які нам підкидає життя. Можна безкінечно критикувати владу та жалітися на її часто недодумані дії. 
Однак, з часом прийдуть інші керівники до влади. Інші проблеми та турботи змусять приймати кожного з нас свої, особисті рішення. І знову ж таки тільки час розставить всі крапки над «і» в людських долях. 
Вічними залишаться природні явища, людські емоції, пам’ять, почуття та ще історичні факти, вкарбовані словами в друкованих засобах масової інформації. Адже написане пером не вирубаєш сокирою, не зітреш, натиснувши на комп’ютерну клавішу, не збережеш навік в гаджеті, бо прогрес стрімко мчить попереду нас, відмітаючи старе в смітник. А то ІСТОРІЯ…великої країни, прогресивного міста, маленького депресивного села, людини. 
Власне, будь-яка значима подія світового рівня починається з людини. До слова, районні газети у свій час, а це були 1920-30 роки, і створювалися задля того, щоб всі верстви населення мали доступ до інформації, щоб могли прочитати про себе, своїх друзів чи рідних, про ті досягнення, які є маленькими на державному рівні і такими значимими для району чи якогось населеного пункту. Саме ці традиції зберігаємо і ми, нинішні працівники редакції газети «Нове життя». 
Звичайно, ми прямуємо вперед разом з вимогами часу. Успішно функціонує офіційний сайт газети та група в інтернет-мережі, на які підписані тисячі осіб з різних куточків України та й інших країн. Однак, там ми не повністю дублюємо газетні матеріали, а в більшості тільки анонсуємо їх. Для багатьох – онлайн-повідомлення та «життя» в соціальних групах – норма існування; для жителя глибинки та ще літнього віку -  така ось сучасна модернізація не до смаку,  а якщо додати, що й інтернет є не скрізь та ще й дорого коштує, то альтернатива одна – газета рідного краю! 
Згадалося, як нещодавно до редакції зайшов чоловік років десь 60-65 і, знизавши плечима, сказав: «Все життя передплачую газету. Люблю її читати. Зараз вона начебто й цікавіша, але.. читаю слова, а не розумію про що йдеться: якісь коди, посилання, моби, абревіатури, контенти та дедлайни…». Дійсно, людям похилого віку, вихованим на книгах класиків, які не бачать повноцінності свого життя без періодичної преси, наразі легко заблукати в лабіринтах нових назв, вільних стилів та діалектизмів. 
Газету «Нове життя», як і будь-яку районку, можна порівняти із традиційними смачними та багатоінгредієнтними салатами – вінегретом та олів’є, бо тут мають бути вміщені матеріали на смак читача різного віку та різних вподобань. Додам, що все це треба помістити в маленьку посудину у вісім шпальт, адже папір ну дуже дорогий та й не виготовляється в Україні ця цінна сировина. Як і будь-який засіб масової інформації, наша газета має свої обмеження, рамки та вимоги, прописані в законодавчій базі. Але це тема іншої розмови.
Сьогодні я закликаю вас передплатити часопис рідного краю. Незважаючи на реформування галузі поштового зв’язку та здорожчання поштових послуг, зробіть правильний вибір. Давайте разом продовжуватимемо вписувати нові події в історію рідної землі, разом зустрінемо сторіччя газети, яка вже 89 років розповідає про вас, ваші родини, згадує досягнення та перемоги ваших батьків та радіє успіхам ваших дітей. Ми завжди відкриті для спілкування, готові до «незручних» запитань, відгукуємося на ваші запрошення і намагаємося допомогти у вирішені складних завдань. 
Нашу роботу ви бачите щосуботи, відкриваючи газету. Так, ми іноді помиляємося. Так, ми не можемо всім догодити, та це і не є пріоритетом в роботі журналістів. Однак, легко бути бездоганним лише тоді, коли нічого не робиш. А ми робимо! Разом з вами ми пишемо про сьогодення, на прикладах якого інші покоління будуть вивчати час, в який довелося жити нам. 
Вірю, що ви дочитали цей допис до кінця! Впевнена, що «Нове життя» так само, як і сьогодні, завітає до вашої оселі у 2019 році!


Наостанок наголошую:
1. Якщо у вас немає часу йти на пошту, то, прямуючи у своїх справах до банку чи магазину, зазирніть до редакції за адресою: смт.Близнюки, вул.Свободи, 26. Ми відразу на місці швидко і без черг візьмемо ваше замовлення і передплатимо газету на пошті.
2. Якщо вас задовольняє передплата газети без доставки додому, то ви можете оплатити видання без поштових послуг, але забирати її в редакції щопонеділка самостійно. 
3. Якщо ви маєте родичів за межами Близнюківського, Лозівського та Барвінківського районів, зробіть їм недорогий, але дуже значимий, цікавий та незвичайний подарунок, передплативши ПДФ-файли газети. 
4. Якщо ви бажаєте, щоб передплата на «Нове життя» у вашій організації пройшла централізовано та швидко, телефонуйте в редакцію за номерами: 5-21-46, 095-044-38-50, 068-756-02-88 і ми прийдемо до вас  у призначений час.
5. Передплативши газету на 2019 рік повністю, скористайтеся можливістю виграти у лотереї квитанцій і передайте для цього оригінал або скан-копію вашої квитанції.
До зустрічі! Нехай щастить!


Ірина Воронкіна

08.03.2021
Поділитися в соц.мережах.


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД


Записей нет!