Нове життя Колонка редактора
:

Колонка редактора


 Шановні читачі!
У разі, якщо Ви є передплатником нашого видання, але не користуєтеся мережею інтернету, хочу розповісти, що редакція ще має офіційний сайт та сторінку і групу «Нове життя» у Фейсбуці.
Ці інтернет-ресурси є додатком до нашої газети. Вони щоденно оновлюються інформацією і саме в мережі відвідувачі сайту чи підписники групи мають змогу задавати запитання, дискутувати, бачити відеоматеріали тощо.

Головний привілей інтернет-ресурсів - це безмежність, тобто те, чого не може дозволити собі друкована газета, в розпорядженні якої тільки 8 шпальт, на яких розміщення контенту (змісту) суворо регламентовано – це стосується кількості реклами, матеріалів різної тематики (статті, розміщені в районних виданнях, повинні бути різноплановими і задовольняти потреби всіх верств населення)тощо.

Іноді ми, працівники «Нового життя», чуємо, що в газеті немає гострої критики влади, не піднімаються питання про проблеми державного масштабу, як-то обговорення кандидатів у Президенти, висвітлення статків можновладців або журналістського розслідування про, наприклад, розкрадання землі.

Пояснення почну з того, що кожне ЗМІ має своє спрямування та можливість надавати інформацію читачу. Бувають газети державні, політичні, професійного спрямування, розважальні, так звана «жовта» преса, аналітичні тощо, а ще локальні або районні, до яких відноситься і «Нове життя».
Кожна районка, а вони в основній масі засновані близько ста років тому, або громадсько-політична, або інформаційна. Наша газета - ГРОМАДСЬКО-ІНФОРМАЦІЙНА, тобто її завдання нести до читачів інформацію про ті чи інші події, що відбуваються на певній території. Саме тому ми зобов'язані інформувати населення про життєдіяльність всіх галузей, які розвиваються в районі. А щоб газета була цікавішою, ми намагаємося розширювати географію і доповнювати основні статті матеріалами більш широкого спектру. Слід зазначити і те, що аналітика – не наш профіль. Однак, ми слідкуємо за публікаціями наших дописувачів в інтернеті, дослухаємося до відвідувачів редакції і, звичайно, читаємо ваші листи. Всі звернення грромадян розглядаються, ми даємо відповіді людям як особисто, так і на шпальтах районки.

Щодо критики, то у свій час газета мала дієвий вплив на громадськість та рішення управлінців, у деяких випадках завдяки критичним матеріалам була помічницею у розв’язанні наболілих проблем або навіть відігравала важливу роль у подальшій долі героїв цих публікацій

Сьогодні українців з екранів телевізорів, деяких високобюджетних газет та інтернет-ресурсів ШОКУЮТЬ і ВРАЖАЮТЬ, РОЗВІНЧУЮТЬ оборудки державного рівня і відкрито ВИКРИВАЮТЬ незаконну діяльність політиків. І все це в гонитві за правдою, за яку, до слова, мало хто з "розвінчаних" покараний. То, як підтверджує життя,  не в критиці справа, вона не розв'яже існуючі проблеми, а в нашому ставленні до рідної країни, до себе в кінці кінців.

Мені здається, що розумна від народження ЛЮДИНА знає, що вона - це і є держава, і кожен з нас повинен власними справами і особистим прикладом (а не розмахуванням рук, безпідставними звинуваченнями та лозунгами, в суті яких толком не розбирається) будувати свою державу.
 То невеличкий колектив громадсько-інформаційної газети "Нове життя» вирішив робити ЗМІ,  в якому червоною лінією проходять статті про позитивні справи, про самоствердження нашої молоді та здобутки людей літнього віку, щоб довести: Близнюківщина - чарівна земля, де живуть творчі, талановиті і красиві люди, які, незважаючи на море проблем, твердо ідуть до своєї мети, будують, вчаться, розвиваються, досягають тощо.

Ми не маємо за ціль вражати читачів кривавими подробицями і розжовуванням тих тем, які ви чуєте з телевізорів, ми розповідаємо про Вас, про Ваших сусідів, земляків, про ті події, які є дорогими для жителів Близнюківщини, Барвінківщини чи Лозівщини. В цьому і цінність районних видань, які мають свої, витримані сторіччями традиції…

Я вірю в те, що наші читачі підуть разом з колективом газети «Нове життя» шляхом становлення і добра, не жаліючи 23 грн. на місяць, щоб передплатити часопис рідного краю, адже надруковане слово замінити неможливо, натиснувши на клавішу персонального комп’ютера. 

Наостанок  хочу сказати: приходьте в редакцію, телефонуйте мені за номером 095-044-38-50, беріть участь в опитуванні на нашому сайті, ставайте дописувачами групи у фейсбуці - будемо разом розв’язувати наболілі проблеми, доносити до очільників влади голос народу, боротися за справедливість методами, які може собі дозволити в законодавчому полі громадсько-інформаційна газета.

Ірина ВОРОНКІНА08.03.2021
Поділитися в соц.мережах.


ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД


Записей нет!