Нове життя До уваги військовозобов’язаних
:

До уваги військовозобов’язаних
Близнюківський районний військовий комісаріат запрошує (продовжує набір) на військову службу у ЗСУ «За контрактом"

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять службу в бойових частинах складає :

- для рядового сержантського складу від 11 500 до 17 000 грн.

- для офіцерського складу від 14 000 до 20 000 грн.

Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або проходять службу у військовому резерві, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає, профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності і можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

ГАРАНТОВАНА щорічна основна ВІДПУСТКА для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні становить:

- до 10 років - 30 календарних днів;

- від 10 до 15 років - 35 календарних днів;

- від 15 до 20 років – 40 календарних днів;

- понад 20 років – 45 календарних днів.

Щорічна основна відпустка надається із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

БЕЗКОШТОВНА кваліфікована МЕДИЧНА ДОПОМОГА у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках – медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених військових формувань та правоохоронних органів відповідно до законів України.

ВИРІШЕННЯ ЖИТЛОВОГО ПИТАННЯ

Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за під наймом житла для усіх категорій військовослужбовців.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ значно вище, ніж у цивільному секторі, розмір та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СІМЕЙ військовослужбовців.

Дружинам (чоловікам) військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), виплачується за місцем роботи грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати при розірванні ними трудового договору у зв’язку з переведенням чоловіка (дружини) на службу в іншу місцевість. При тимчасовій втраті працездатності листи непрацездатності оплачуються дружинам (чоловікам) військовослужбовців у розмірі 100 відсотків середньо-місячної заробітної плати незалежно від страхового стажу. Дружині (чоловіку) військово-службовця надається щорічна основна відпустка за її бажанням у зручній для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за а скороченням штату підприємства.

Звертатися за адресою Близнюківського районного військового комісаріату: сел.. Близнюки, вул. Свободи, 46, тел. 5-29-11, моб. тел. 093-892-60-50

Поділитися в соц.мережах.

25.05.2020
ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД13.05.2020 | Перегляди. 26 | Категорiя: Культура

Під час проведення Дня пам'яті та примирення і 75 річниці Великої перемоги над нацизмом працівники відділу культури і районного Будинку культури провели величезну роботу. Окрім відеороликів, де були зняті вітання зі святом, саме 9 травня на привокзальній площі селища Близнюки відбувся аудіоконцерт " Пам'ятаємо - Перемагаємо".04.05.2020 | Перегляди. 99 | Категорiя: Культура

Вже десять років на «Новому каналі» приваблює увагу телеглядачів українське розважальне шоу «Хто проти блондинок?», де 50 красунь змагаються за право вийти у фінал, змагаючись з головним гравцем (переважно - це чоловіки, знані в українському шоу-бізнесі). Серед цих красунь у одній із передач була і наша землячка Ірина Олексіївна Каменева.Дівчина  народилася у селі ...