Нове життя До уваги військовозобов’язаних
:

До уваги військовозобов’язаних
Близнюківський районний військовий комісаріат запрошує (продовжує набір) на військову службу у ЗСУ «За контрактом"

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ

Щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців, які проходять службу в бойових частинах складає :

- для рядового сержантського складу від 11 500 до 17 000 грн.

- для офіцерського складу від 14 000 до 20 000 грн.

Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або проходять службу у військовому резерві, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає, профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності і можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ

Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.

ГАРАНТОВАНА щорічна основна ВІДПУСТКА для військовослужбовців, які мають вислугу в календарному обчисленні становить:

- до 10 років - 30 календарних днів;

- від 10 до 15 років - 35 календарних днів;

- від 15 до 20 років – 40 календарних днів;

- понад 20 років – 45 календарних днів.

Щорічна основна відпустка надається із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

БЕЗКОШТОВНА кваліфікована МЕДИЧНА ДОПОМОГА у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках – медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров’я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених військових формувань та правоохоронних органів відповідно до законів України.

ВИРІШЕННЯ ЖИТЛОВОГО ПИТАННЯ

Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за під наймом житла для усіх категорій військовослужбовців.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ значно вище, ніж у цивільному секторі, розмір та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку);

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СІМЕЙ військовослужбовців.

Дружинам (чоловікам) військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби), виплачується за місцем роботи грошова допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати при розірванні ними трудового договору у зв’язку з переведенням чоловіка (дружини) на службу в іншу місцевість. При тимчасовій втраті працездатності листи непрацездатності оплачуються дружинам (чоловікам) військовослужбовців у розмірі 100 відсотків середньо-місячної заробітної плати незалежно від страхового стажу. Дружині (чоловіку) військово-службовця надається щорічна основна відпустка за її бажанням у зручній для неї (нього) час одночасно із щорічною основною відпусткою військовослужбовця. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за а скороченням штату підприємства.

Звертатися за адресою Близнюківського районного військового комісаріату: сел.. Близнюки, вул. Свободи, 46, тел. 5-29-11, моб. тел. 093-892-60-50

Поділитися в соц.мережах.

19.10.2021
ПОВЕРНУТИСЯ НАЗАД20.11.2020 | Перегляди. 1623 | Категорiя: Культура

Такий пост є на сторінці Людмили Каменєвої, яка працює завідувачкою Уплатнівської бібліотеки: " В ЦЬОМУ РОЦІ ЮВІЛЯРИ- УПЛАТНІВСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА-ФІЛІЯ 70 років та УПЛАТНІВСЬКИЙ СБК- 50років!!!Нам продовжують надходити подарунки. Від Музичного проєкту ДОБРА ХАТА отримали диски і буклети з народними піснями нашої ХАРКІВЩИНИ.20 листопада – Всесвітній день дитини.Метою ...
14.11.2020 | Перегляди. 1626 | Категорiя: Культура

Слід зазначити, що 12-річна Настя є провідним домристом школи. Вона входить до складу  учасників оркестру народних інстурменітв, який неодноразово виборював призові місця у різноманітних музичних конкурсах і фестивалях як обласного, так і міжнародного рівнів. Дівчинка і сама неодноразово показувала свою майстерність на заходах високого рівня.То разом із викладачем ...